Jarosław Kupis opuszcza MRKS

Po sobotnim – przegranym 0:5 meczu z Polonią Łaziska Górne, do dyspozycji zarządu klubu podał się trener Jarosław Kupis i jego dymisja przez kierownictwo MRKS-u została dzisiaj przyjęta.

Przypomnijmy, iż były już szkoleniowiec czechowiczan prowadził od tego lata po raz drugi w historii (wcześniej od czerwca 2020 do listopada 2021 roku), a pod jego wodzą w obecnym sezonie przebudowany gruntownie zespół w dziewięciu kolejkach zdobył 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek – bramki 12:18) i plasuje się obecnie na przedostatniej – 15. pozycji w tabeli IV ligi śląskiej, gr.II.

W imieniu wszystkich kibiców, zawodników, oraz kierownictwa naszego klubu, pragniemy Jarosławowi Kupisowi złożyć podziękowania za ponowną pracę w MRKS-ie, życząc jednocześnie powodzenia i samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i dalszej przygodzie trenerskiej!

Dzisiejsze zajęcia MRKS-u poprowadził drugi trener Grzegorz Gąsiorek, który pozostaje na swoim stanowisku, natomiast nazwisko nowego szkoleniowca czechowiczan oficjalnie znane będzie już w środę – 4 października w godzinach wieczornych.

ZOBACZ TAKŻE:

Blamaż z Łaziskami >>

Za mało na lidera >>

U siebie nadal bez wygranej >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *