Dobry początek, feralna ostatnia akcja

Tym razem do Andrychowa na sparingowe starcie z przedstawicielem IV ligi małopolskiej (gr. zachodniej) udali się piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Trzecia gra kontrolna tego lata z drużyną miejscowego Beskidu zakończyła się remisem 1:1 (1:0), a na gola Jakuba Raszki z 6. minuty rywale odpowiedzieli dopiero równo w 90. minucie za sprawą celnego trafienia Adriana Ostrowskiego, po którym sędzia nie wznawiał już nawet gry.

W ostatnim test-meczu, będącym już próbą generalną przed rozgrywkami Pucharu Polski i startem sezonu 2019/20 w IV lidze śląskiej, gr.II, podopieczni Wojciecha Jarosza zmierzą się z ligowym konkurentem – rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Testowy pojedynek rozegrany zostanie w najbliższą środę – 31 lipca o godzinie 18:00 na boisku w Wilamowicach (ul. Paderewskiego 17).

Sparing nr 3: Stadion w Andrychowie, ul. Tadeusza Kościuszki 1 – 27 lipca 2019r., godz.10:00

AKS Beskid Andrychów – MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Raszka (6 min.), 1:1 Ostrowski (90 min.)

MRKS: Kraus – Wójcik, Zarychta, testowany zawodnik, Dzionsko – Raszka, testowany zawodnik, Szędzielarz, testowany zawodnik – Przemyk, Wajdzik oraz testowany bramkarz – Cichura, Herok, Jonkisz, trzech testowanych zawodników
Trener: Wojciech Jarosz

Beskid: Kozieł – Tylek, Sanok, Łozniak, Moskała – Koim, Sobala, Kasiński, Motyka, Mendela – testowany zawodnik oraz Czaplak – Ostrowski, Mizera, dwóch testowanych zawodników
Trener: Maciej Mrowiec