Wojciech Jarosz nie jest już trenerem MRKS

W dniu dzisiejszym na spotkaniu Zarządu Klubu wraz z trenerem pierwszej drużyny MRKS Czechowice-Dziedzice Wojciechem Jaroszem, została podjęta wspólna decyzja o zakończeniu współpracy.

Były już szkoleniowiec prowadził czechowiczan od 10 kwietnia ubiegłego roku, łącznie w 26 meczach ligowych. Jego podopieczni odnieśli w nich 14 zwycięstw, zanotowali 4 remisy i ponieśli 8 porażek, a wszystko to przy bilansie bramkowym 49-43.

W zakończonym z powodu pandemii koronawirusa już po rundzie jesiennej sezonie 2019/20 – nasza drużyna uplasowała się na siódmej lokacie w tabeli IV ligi śląskiej, gr.II, gromadząc w 15. spotkaniach 23 punkty (7 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek – bramki 29-29).

Dodajmy, iż obie strony rozstały się w przyjaznej – dżentelmeńskiej atmosferze, a Wojciechowi Jaroszowi w imieniu Zarządu Klubu, zawodników i kibiców serdecznie dziękujemy za pracę z drużyną MRKS-u, życząc jednocześnie dalszych sukcesów i powodzenia zarówno w życiu prywatnym, jak i dalszej karierze trenerskiej!

Póki co, nie jest jeszcze znane nazwisko nowego szkoleniowca czechowickich piłkarzy, gdy tylko zapadną wiążące decyzje, niezwłocznie o nich poinformujemy.

ZOBACZ TAKŻE:

Sezon 2019/20 oficjalnie zakończony! >>

Start rundy przełożony! >>

Pogrom w próbie generalnej >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *