Piotr Mrozek rezygnuje

Po zakończeniu wczorajszego spotkania z Kuźnią Ustroń, szkoleniowiec MRKS-u Piotr Mrozek na ręce zarządu klubu złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Powodem jego decyzji nie były jednak ostatnie wyniki czechowickiego zespołu, a względy prywatne i zawodowe.

Piotr Mrozek trenerem naszej drużyny został 26 kwietnia ubiegłego roku, zmieniając na tym stanowisku Śp. Marcina Biskupa. Jeszcze w bielskiej „okręgówce” pod jego wodzą MRKS rozegrał 11 meczów, zwyciężając w dziesięciu z nich i notując jeden remis (bramki: 48-8). Już w obecnym sezonie rozgrywek „HaizIV ligi śląskiej, gr.II w dziewiętnastu pojedynkach czechowiczanie odnieśli 7 zwycięstw, zaliczyli 6 remisów i doznali 6 porażek (bramki: 32-24).

Zarząd klubu w imieniu swoim, zawodników, oraz wszystkich kibiców serdecznie dziękuje Piotrowi Mrozkowi za pracę w naszym klubie, życząc jednocześnie powodzenia zarówno w życiu prywatnym, jak i w dalszej pracy trenerskiej!

Póki co nazwisko nowego szkoleniowca MRKS-u nie jest jeszcze znane, trwają już jednak rozmowy z kilkoma kandydatami. Najbliższe zajęcia treningowe pierwszej drużyny poprowadzi natomiast trener rezerw Marcin Sztorc.

ZOBACZ TAKŻE:

Rezerwy nie zwalniają tempa! >>

Feralna 90. minuta >>

„Dwójka” zwycięska w meczu „na szczycie” >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *