Ligowy rywal skuteczniejszy

Już po raz piąty do testowego pojedynku tej zimy przystąpiła drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice, mierząc się w sobotę na sztucznym boisku MOSiR z ligowym konkurentem – Decorem Bełk.

Pierwsza część kontrolnego spotkania przyniosła jedno trafienie dla gospodarzy, a bramkarza gości w 37. minucie do kapitulacji zmusił testowany zawodnik. Po zmianie stron i licznych zmianach personalnych, skuteczniejsi okazali się gracze z Bełku, którzy zaaplikowali czechowiczanom cztery gole, tracąc tylko jednego – w 62. minucie, gdy ładnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Adam Grygier.

Już za kilkanaście godzin, tj. w niedzielę (11 lutego) w meczu Pucharu 100-lecia Podokręgu Bielsko-Biała o godzinie 11:00 w Wapienicy podopieczni Daniela Ferugi zmierzą się z rezerwami Podbeskidzia.

Sparing nr 5: Boisko MOSiR (sztuczna nawierzchnia) – Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145 /10 luty 2024r., godz.12:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Decor Bełk 1:4 (1:0)

Bramki: 1:0 testowany zawodnik (37 min), 1:1 Fabian (51 min.), 1:2 Warmiński (58 min.), 2:2 Grygier (62 min. – z rzutu wolnego), 2:3 Krakowczyk (68 min.), 2:4 Warmiński (81 min.)

MRKS: Szymajda – Jakubowski, Kubica, testowany zawodnik I, testowany zawodnik II, Mizera, testowany zawodnik III, testowany zawodnik IV, testowany zawodnik V, Shutak, testowany zawodnik VI oraz Bukowczan, Psik, Jonda, Kawka, Grygier, testowany zawodnik VII
Trener: Daniel Feruga