Inauguracja przełożona

Potwierdziły się doniesienia z ostatnich tygodni, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zaplanowana na weekend 17-18  marca inauguracja rundy wiosennej w Ap-Sport Bielskiej Lidze Okręgowej została odłożona w czasie. Stosowny komunikat w tej sprawie wydał w poniedziałek prowadzący rozgrywki Wydział Gier Beskidzkiego Okręgowej Związku Piłki Nożnej.

Wydział Gier BOZPN zadecydował o przełożeniu 16. kolejki AP-SPORT BLO (pierwszej w wiosennej rundzie) z dnia 17/18 marca br. na dzień 30.05. br. godz. 17:00. W związku z powyższym mecz LKS Pasjonat Dankowice – TS Czarni Góral Żywiec odbędzie się 17.03. br. o godz. 15:00.” 

Wobec tego piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice rundę rewanżową rozpoczną wyjazdowym pojedynkiem z Góralem Żywiec, który zaplanowany jest na sobotę – 24 marca (godz.15:00). Z kolei zamiast przełożonego spotkania o ligowe punkty z WSS Wisła, podopieczni Marcina Biskupa rozegrają 17 marcagrę kontrolną z Hejnałem Kęty – liderem oświęcimskiej A-klasy, a ma się ona odbyć na boisku rywala. Trwają jeszcze ustalenia odnośnie najbliższego test-meczu czechowiczan, czyli potyczki z reprezentantem bielskiej A-klasy – Zaporą Wapienica, który szkoleniowcy obu drużyn chcieli już przeprowadzić na naturalnej nawierzchni, co jednak zależne będzie od warunków pogodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *