Inauguracja przełożona

Potwierdziły się doniesienia z ostatnich tygodni, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zaplanowana na weekend 17-18  marca inauguracja rundy wiosennej w Ap-Sport Bielskiej Lidze Okręgowej została odłożona w czasie. Stosowny komunikat w tej sprawie wydał w poniedziałek prowadzący rozgrywki Wydział Gier Beskidzkiego Okręgowej Związku Piłki Nożnej.

Wydział Gier BOZPN zadecydował o przełożeniu 16. kolejki AP-SPORT BLO (pierwszej w wiosennej rundzie) z dnia 17/18 marca br. na dzień 30.05. br. godz. 17:00. W związku z powyższym mecz LKS Pasjonat Dankowice – TS Czarni Góral Żywiec odbędzie się 17.03. br. o godz. 15:00.” 

Wobec tego piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice rundę rewanżową rozpoczną wyjazdowym pojedynkiem z Góralem Żywiec, który zaplanowany jest na sobotę – 24 marca (godz.15:00). Z kolei zamiast przełożonego spotkania o ligowe punkty z WSS Wisła, podopieczni Marcina Biskupa rozegrają 17 marcagrę kontrolną z Hejnałem Kęty – liderem oświęcimskiej A-klasy, a ma się ona odbyć na boisku rywala. Trwają jeszcze ustalenia odnośnie najbliższego test-meczu czechowiczan, czyli potyczki z reprezentantem bielskiej A-klasy – Zaporą Wapienica, który szkoleniowcy obu drużyn chcieli już przeprowadzić na naturalnej nawierzchni, co jednak zależne będzie od warunków pogodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *