Start rundy znów przełożony

Niestety potwierdziły się rokowania z ostatnich dni, w najbliższy weekend czechowicki MRKS znów nie będzie miał sposobności wznowienia ligowych rozgrywek. W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i złym stanem boisk, BOZPN po konsultacji z zainteresowanymi klubami zadecydował, iż nie odbędzie się siedem z ośmiu zaplanowanych spotkań 17. kolejki Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej.

Cała seria gier – w tym oczywiście wyjazdowy mecz czechowiczan z Góralem Żywiec, przełożona została na środę – 16 maja (godz.18:00), a wyjątek stanowi jedynie mecz LKS Leśna – LKS 99 Pruchna, gdzie obie drużyny postanowiły go rozegrać zgodnie z terminarzem w niedzielę – 25 marca o godzinie 15:00.

Wobec kolejnego przełożenia ligowego starcia, piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice już w najbliższy piątek – 23 marca o godzinie 17:30 na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, drugi raz tej zimy stoczą sparingowy pojedynek z Drzewiarzem Jasienica. Beskidzki czwartoligowiec miał co prawda w sobotę rywalizować na wyjeździe z LKS Goczałkowice-Zdrój, ale jest już pewne, że to spotkanie również nie dojdzie do skutku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *