Rozpoczęli od wygranej

W pierwszym meczu sparingowym podczas przygotowań do sezonu 2023/24, drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice na stadionie MOSiR pokonała 1:0 (1:0) reprezentanta IV ligi małopolskiej – Beskid Andrychów.

Jedyną bramkę dla gospodarzy w 23. minucie zdobył Bartłomiej Ślosarczyk, wypożyczony w ostatnich dniach z LKS Goczałkowice-Zdrój, który też dodajmy w 2. minucie nie wykorzystał wywalczonego przez siebie rzutu karnego.

Dość znacząco odmienieni tego lata personalnie czechowiczanie, do sobotniej konfrontacji przystąpili w 22-osobowej kadrze, którą sztab szkoleniowy podzielił na dwie „jedenastki”, a ponad połowa graczy wystąpiła jeszcze z łatką „testowanych”, wobec będących już w toku finalizacji kwestii transferowych.

Kolejny pojedynek testowy podopieczni trenera Jarosława Kupisa rozegrają w przyszłą sobotę – 22 lipca również na własnym stadionie, gdzie o godzinie 10:00 zmierzą się z GKS-em Tychy /U19/.

Sparing nr 1: Główna płyta Stadionu MOSiR, ul. Legionów 145 /15 lipiec 2023r., godz.10:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Beskid Andrychów 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Ślosarczyk (23 min.)

MRKS: Riabowski – Lorenc, testowany zawodnik I, Kubica, testowany zawodnik II, testowany zawodnik III, testowany zawodnik IV, Jonda, testowany zawodnik V, testowany zawodnik VI, Ślosarczyk oraz testowany bramkarz – Zych, Kus, Gajda, Szary, sześciu testowanych zawodników
Trener: Jarosław Kupis