Ostatni sparing na plus

W dziewiątym – ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej, piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice mierzyli się z drużyną Beskidu Andrychów, plasującą się na dziewiątej lokacie w rozgrywkach IV ligi małopolskiej.

W pierwszej części testowej potyczki rozgrywanej na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, bramkowym łupem legitymowali się tylko goście, którzy w 11. minucie objęli prowadzenie za sprawą celnego uderzenia zza narożnika pola karnego.

Druga odsłona przebiegała z kolei pod dyktando czechowiczan – w 66. minucie do wyrównania doprowadził testowany zawodnik, a szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy 120 sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra przechylił Paweł Kozioł.

Już  w sobotę – 11 marca podopieczni trenera Wojciecha Białka wznowią czwartoligowe rozgrywki, mierząc się o godzinie 11:00 na sztucznym boisku MOSiR z Drzewiarzem Jasienica.

Sparing nr 9: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /4 marzec 2023r., godz.12:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Beskid Andrychów 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1  (11 min.), 1:1 testowany zawodnik (66 min.), 2:1 Kozioł (88 min.)

MRKS: Riabowski – Lorenc, Kus, Kubica, Zajączkowski, testowany zawodnik, Matusz, Kozioł, Przewoźnik, Raszka, Szary oraz Zych, Jonda, Mizia, Sobótka, testowany zawodnik
Trener: Wojciech Białek