Zmiana ostatniego sparingpartnera

Próbą generalną przed rozpoczęciem sezonu 2020/21 dla MRKS-u Czechowice-Dziedzice miała być testowa konfrontacja z drużyną Tempa Puńców (Liga Okręgowa skoczowsko-żywiecka), zaplanowana na sobotę – 18 lipca. Ostatecznie nie dojdzie ona jednak do skutku, gdyż rywale w przyszły weekend rozegrają spotkanie I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Skoczów, w którym zmierzą się z Błyskawicą Drogomyśl.

Wobec powyższego podopieczni Jarosława Kupisa w ten sam dzień stoczą kontrolną potyczkę z reprezentantem bielsko-tyskiej „okręgówki” – Czarnymi Jaworze, który notabene znalazł się w podobnym położeniu, gdyż w tym terminie miał rywalizować z beniaminkiem IV ligi – Orłem Łękawica, ten zaś w ramach w I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Żywiec toczyć będzie batalię z Metalem Węgierska Górka. Dodajmy, że inaczej niż w sąsiednich podokręgach, start pucharowych zmagań związkowi włodarze z Bielska-Białej zaplanowali dopiero na 5 sierpnia.

Test-mecz z ekipą Czarnych – dowodzoną przez trenera Krzysztofa Dybczyńskiego, czechowiczanie rozegrają na stadionie w Jaworzu w sobotę – 18 lipca, a dokładna godzina zostanie ustalona początkiem nadchodzącego tygodnia.

Przypomnijmy, iż nieco wcześniej – bo już w najbliższą środę (15.07) aktualną dyspozycję piłkarzy MRKS-u sprawdzi trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała, z którym nasz zespół skonfrontuje siły o godzinie 18:00 na boisku w pobliskiej Ligocie. Zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE:

MRKS rozpocznie w Czańcu >>

Wyższość udowodniona >>

Bez goli w Andrychowie >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *