Ze Spójnią w Czechowicach, z BKS-em w Zabrzegu

Już w najbliższą sobotę – 17 sierpnia drużyna MRKS-u rozegra drugie spotkanie nowego sezonu, a rywalem podopiecznych Wojciecha Jarosza w beskidzkich derbach będzie Spójnia Landek. Pomimo trwającej na obiekcie MOSiR-u termodernizacji, premierowa potyczka czechowiczan w roli gospodarza ostatecznie odbędzie na stadionie przy ulicy Legionów, choć w związku z remontem dojdzie do zmiany organizacji dnia meczowego.

Najistotniejszą informacją dla kibiców wybierających się na sobotnie spotkanie jest wejście na trybunę krytą. W związku z trwającymi pracami ociepleniowymi stropu trybun i montażem nowych stopnic schodów zewnętrznych, wejście na specjalnie wydzielone trzy sektory możliwe będzie tylko i wyłącznie dolną bramą wzdłuż budynku, od strony boiska ze sztuczną nawierzchnią (podobnie jak ma to miejsce podczas corocznych obchodów Dni Czechowic-Dziedzic), skąd będzie można bramkami nr 6,7 i 8 zająć miejsca na krzesełkach. Przed zejściem w kierunku obiektu (nieopodal wejścia na lewą koronę stadionu), dostępna będzie również toaleta przenośna, tzw. „toy-toy”.

W związku z powyższymi utrudnieniami i mniejszym komfortem oglądania sobotniego spotkania, kierownictwo naszego klubu na pojedynek ze Spójnią Landek postanowiło obniżyć cenę biletu do 5 zł.

Prosimy jednocześnie o wyrozumiałość, oraz o zachowanie bezpieczeństwa i porządku, szanując starania zarządu MRKS-u o to, aby mecz ze Spójnią doszedł do skutku na remontowanym stadionie MOSiR.

Korzystając z okazji możemy również poinformować, iż pojedynek II rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bielskiego, w którym piłkarze MRKS-u zmierzą się z BKS-em Stal Bielsko-Biała, rozegrany zostanie w przyszłą środę – 21 sierpnia o godzinie 17:30 na stadionie w pobliskim Zabrzegu (ul. Stadionowa 30), gdzie w roli formalnych gospodarzy wystąpi przedstawiciel bielsko-tyskiej ligi okręgowej.

Zapraszamy na oba mecze MRKS-u!

Poniżej prezentujemy grafikę z opisem wejścia na sobotni mecz ze Spojnią Landek:

ZOBACZ TAKŻE:

Historyczny triumf rezerw >>

Zwycięska inauguracja w Wilczy! >>

PP: W II rundzie z BKS-em >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *