Zaległy znów przełożony

Po raz kolejny w tym sezonie nie dojdzie do skutku zaległe spotkanie 13. kolejki IV ligi śląskiej, gr.II, w którym piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice mieli mierzyć się dzisiaj (6 marca) na wyjeździe z drużyną GKS Radziechowy-Wieprz.

Wobec przesłanego przez naszych rywali oficjalnego pisma, udokumentowanego fatalnym stanem boiska w Radziechowach poprzez załamanie pogody w ostatnich kilkudziesięciu godzinach, Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przełożyła mecz na inny termin, który zostanie ustalony na najbliższym posiedzeniu organu prowadzącego rozgrywki.

Przypomnijmy, iż w pierwotnej wersji terminarza rundy jesiennej, starcie obu ekip zaplanowane było na 17 października ubiegłego roku, ale na przeszkodzie stanął wówczas także zły stan murawy. Z kolei w drugim terminie – 21 listopada starcie zostało ponownie przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego.

Tym samym wedle nowego terminarza – rundę wiosenną podopieczni Jarosława Kupisa zainaugurują dwoma potyczkami wyjazdowymi. W sobotę – 13 marca o godzinie 15:00 zmierzą się oni z Decorem Bełk, a w niedzielę – 21 marca o godzinie 13:00 staną w szranki z rezerwami GKS-u Tychy. Na własnym stadionie MRKS zagra zatem dopiero 27 marca, gdzie o godzinie 15:30 gościć będzie Jedność 32 Przyszowice, z którą notabene czeka go jeszcze zaległa – wyjazdowa konfrontacja 14 kwietnia (środa – godz.17:30).

ZOBACZ TAKŻE:

Z nowym bramkarzem i obrońcą >>

Nowy terminarz rundy wiosennej >>

Udany test na „naturalnym” >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *