Wojciech Jarosz nowym trenerem

Poznaliśmy nazwisko nowego trenera piłkarzy MRKS-u, który zastąpi na tym stanowisku Piotra Mrozka. Nowym szkoleniowcem czechowickiej drużyny został 46-letni Wojciech Jarosz, prowadzący w przeszłości m.in. ekipy Iskry Pszczyna i Drzewiarza Jasienica.

Wojciech Jarosz urodził się 31 marca 1973 roku i jest absolwentem AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie. Przez lwią część swojej kariery trenerskiej prowadził wiele grup młodzieżowych Podbeskidzia Bielsko-Biała, a następnie jego rezerwy – z którymi notabene w sezonie 2009/10 awansował do IV ligi. Przez cały 2012 rok był on z kolei asystentem w rozgrywkach Ekstraklasy, wpierw Roberta Kasperczyka, a następnie Marcina Sasala. Na początku 2013 roku Jarosz rozpoczął pracę w czwartoligowej Iskrze Pszczyna, gdzie w trakcie ponad dwuletniej pracy wywalczył m.in. wicemistrzostwo IV ligi. Przed rozpoczęciem sezonu 2015/16 nowy trener czechowiczan „zakotwiczył” w Drzewiarzu Jasienica, gdzie ze zmiennym szczęściem pracował 2,5 roku – do listopada 2017.

Nowy coach siódmego zespołu „HaizIV ligi śląskiej, gr.II poprowadzi MRKS już w sobotnim starciu z LKS Goczałkowice-Zdrój.

Trenerowi Jaroszowi życzymy powodzenia i samych zwycięstw!

ZOBACZ TAKŻE:

Piotr Mrozek rezygnuje >>

Rezerwy nie zwalniają tempa! >>

Feralna 90. minuta >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *