Witamy na nowej stronie !

Wraz ze zbliżającą się, choć nieco opóźnioną inauguracją rundy wiosennej w Ap-Sport Bielskiej Lidze Okręgowej, przygotowaliśmy dla naszych kibiców miłą niespodzianką. Z dniem dzisiejszym oddajemy w wasze ręce nową stronę internetową klubu MRKS Czechowice-Dziedzice!

Prace nad budową nowego serwisu trwały już od kilku miesięcy, a projektem i wykonaniem zajęła się firma Wertui (www.wertui.pl). Na stronie zamieszczone zostały najważniejsze – aktualne informacje o naszym klubie, obu drużynach, oraz ich rozgrywkach, nie mogło również zabraknąć na niej miejsca dla partnerów i sponsorów.

Póki co strona nie jest jeszcze w pełni ukończona, a ciągle trwają na niej prace, dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż będziemy się starali na bieżąco ją ulepszać, dodawać szereg nowych informacji, oraz eliminować ewentualne – techniczne błędy. Dołożymy również wszelkich starań, aby z biegiem czasu serwis mrks.czechowice.pl stał się jednym z najlepszych portali klubowych w regionie, oraz rzetelnym źródłem informacji o klubie MRKS Czechowice-Dziedzice!

Czekamy na wasze opinie, sugestie, pytania czy prośby – dane kontaktowe znajdziecie w górnej belce nawigacyjnej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *