W sobotę Gala Piłki Nożnej!

Już w najbliższą sobotę drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice rozegra ostatnie spotkanie sezonu 2017/18. Mistrz Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej na stadionie MOSiR gościć będzie Tempo Puńców, a przy okazji tego wydarzenia i awansu do IV ligi odbędzie się kilka miłych uroczystości, które przybiorą kształt Gali Piłki Nożnej, objętej honorowym patronatem Burmistrza Czechowic-DziedzicMariana Błachuta.

W programie sobotniej Gali znajdzie się kilka atrakcji dla przybyłych kibiców, a wszystko rozpocznie się towarzyskim meczem lokalnych policjantów z samorządowcami, działaczami, trenerami, oraz przyjaciółmi klubów MRKS i UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice.

Tuż po jego zakończeniu na głównej płycie stadionu MOSiR rozegrane zostanie spotkanie ostatniej kolejki Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej, a tak jak zostało wspomniane na wstępie piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice zmierzą w nim z Tempem Puńców. Do każdego zakupionego biletu kibice otrzymają specjalny talon, który będą mogli zrealizować w specjalnym punkcie gastronomicznym, gdzie czekać będzie porcja grochówki i zimne piwo. Ponadto w przerwie meczu spośród osób, które nabyły bilet wstępu, rozlosowanych zostanie 11 okolicznościowych piłek, z podpisami wszystkich zawodników MRKS-u. Również podczas przerwy na murawie czechowickiego stadionu zaprezentują się młodzi adepci futbolu, szkoleni w klubie UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice.

Po zakończeniu spotkania nastąpi miła uroczystość, gdyż drużynie MRKS-u zostaną wręczone pamiątkowe puchary za mistrzostwo bielskiej ligi okręgowej!

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na sobotnią Galę – podziękujmy wspólnie naszej drużynie za awans do IV ligi!

Program Gali Piłki Nożnej MRKS Czechowice-Dziedzice pod honorowym patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic (sobota – 16 czerwca 2018r. / Stadion MOSiR, Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145):

15:15 – towarzyski mecz piłki nożnej lokalnych policjantów z czechowickimi samorządowcami, trenerami, działaczami, oraz przyjaciółmi klubów MRKS i UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice

od 16:30 – otwarcie punktu gastronomicznego

17:00 – mecz 30. kolejki Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej: MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Tempo Puńców

ok. 17:45 /w przerwie meczu/ – pokazowy mecz piłki nożnej z udziałem młodzieżowych grup klubu UMKS „Trójka” oraz losowanie 11 piłek z autografami zawodników MRKS-u

ok. 18:50 – uroczyste wręczenie pucharów drużynie MRKS Czechowice-Dziedzice za awans do IV ligi

 


ZOBACZ TAKŻE:

Ostatni wyjazd i… deklasacja! >>

Pewne zwycięstwo rezerw >>

Rekordowa wygrana „dwójki” >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *