Trzecioligowiec za mocny

Po raz trzeci tej zimy w sparingowe szranki stanęli gracze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, którzy w środowy wieczór na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR gościli występujący szczebel wyżej Rekord Bielsko-Biała. Lepiej testową konfrontację zainicjowali podopieczni trenera Piotra Mrozka, bowiem dzięki trafieniu Jakuba Raszki w 26. minucie objęli oni prowadzenie. Rywale jednak jeszcze przed przerwą zdołali odpowiedzieć dwiema bramkami, zaś po przerwie „dorzucili” kolejne trzy i odnieśli pewne zwycięstwo 5:1 (2:1).

Kolejne spotkanie kontrolne beniaminek „HaizIV ligi śląskiej, gr.II rozegra w najbliższą sobotę – 16 lutego o godzinie 11:00 z innym przedstawicielem III ligi śląskiej, gr.3Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Tradycyjnie miejscem towarzyskiego starcia z udziałem czechowiczan będzie boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią.

Sparing nr 3: Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145 /Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią/ – 13 luty 2019r., godz.17:00

MRKS Czechowice-Dziedzice – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:5 (1:2)

Bramki: 1:0 Raszka (26 min.), 1:1 Sobik (29 min. – z rzutu wolnego), 1:2 Madzia (34 min. – głową), 1:3 Madzia (70 min. – głową), 1:4 Wróbel (73 min.), 1:5 Szymański (90 min. – z rzutu karnego)

MRKS: Kraus – Bezak, Żurek, Zarychta, Przemyk – Szędzielarz, Wojtyła, Dzionsko, Raszka – Jonkisz, Wajdzik oraz testowany bramkarz, Górkiewicz, Szczęsny, Herok, Adamczyk, Cichura, Kwaśny
Trener: Piotr Mrozek

Rekord: Kucharski – Gaudyn, Madzia, Kareta, Waliczek – Gleń, Wyroba, Czaicki, Szymański – Sobik, Wróbel oraz Płowucha, Pietyra
Trener: Piotr Jaroszek