Sponsorskie wsparcie przed nowym sezonem

Już za miesiąc rozpocznie się nowy sezon 2019/20, w którym pierwszy zespół MRKS Czechowice-Dziedzice ponownie wystartuje w rozgrywkach IV ligi śląskiej, gr.II, z kolei rezerwy zagrają na najwyższym szczeblu od momentu ich powstania i będą toczyć batalie w zreformowanej lidze okręgowej bielsko-tyskiej. Obecny rok jest zarazem 98. w nieprzerwalnej historii naszego Klubu, a jego działalność nie byłaby możliwa bez wsparcia licznego grona sponsorów i partnerów.

Grono partnerów naszego klubu ciągle rośnie, a w każdym momencie istnieje oczywiście możliwość dołączenia do niego. Dane kontaktowe do przedstawicieli klubu dostępne są w zakładce KONTAKT >>.

Tymczasem postanowiliśmy docenić naszych partnerów, prezentując ich krótkie opisy. Oto, kto będzie wspierał MRKS Czechowice-Dziedzice w nowym sezonie:

Urząd Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice

Bez dobrych relacji i wsparcia lokalnych władz, trudno wyobrazić sobie korzystne funkcjonowanie każdej jednostki w mieście. W 2019 roku nasz klub wzorem poprzednich kilkunastu lat realizuje zadanie pod nazwą „Rozwój sportu na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice” przy wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice. Przedsięwzięcia te realizowane są przez MRKS Czechowice-Dziedzice w zakresie sportu, działania w celu popularyzacji i rozwoju oraz upowszechniana sportu (piłki nożnej) poprzez osiąganie przez zawodników coraz wyższych wyników sportowych, uczestnicząc w krajowym bądź międzynarodowym współzawodnictwie.

Adres strony internetowej: http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_3.0/

Cyroń” Sp. z o.o.

Lokalna firma, wspierająca od wielu lat nasz klub zajmuje się od 1988 roku sprzedażą detaliczną i hurtową materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, a także opałowych. Posiada swoje oddziały w Czechowicach-Dziedzicach, Zabłociu i Suszcu.

Adres strony internetowej: http://www.cyron.pl/

Lontex” Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Kolejna firma z naszego miasta założona została w 1990 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Początek działalności to świadczenie usług transportowych oraz wynajem autokarów. Rozszerzenie działalności o usługi serwisu tachografów w 1996 roku ukierunkowały działalność firmy, kładąc nacisk na budowę i nieustanne ulepszanie ogólnopolskiej sieci serwisów.

Adres strony internetowej: https://www.lontex.pl/

Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne „Wigmar” Józef Wołowiec

Firma istnieje od 1993 roku, a jej właścicielem jest zagorzały kibic naszego klubu. Od początku istnienia świadczy usługi w spedycji i transporcie krajowym i międzynarodowym.

Adres strony internetowej: http://www.wigmar.com.pl/

Legalizacjapracy.pl Sp.z o.o.

Legalizacjapracy.pl to zespół ze specjalistyczną wiedzą oraz ogromnym praktycznym doświadczeniem. Prowadzi pomoc i doradztwo w zakresie prawidłowego i legalnego zatrudnienia obcokrajowców oraz z zakresu przedłużania ich pobytu.

Adres strony internetowej: https://legalizacjapracy.pl/

Walcownia Metali „Dziedzice” S.A.

Tej firmy żadnemu mieszkańcowi Czechowic-Dziedzic, a przede wszystkim starszym kibicom naszego klubu szerzej przedstawiać chyba nie trzeba. Powstała ona w 1896 roku i jest uznanym na świecie producentem półfabrykatów z metali nieżelaznych, a w szczególności prętów mosiężnych, rur mosiężnych, płaskowników mosiężnych, rur kondensatorowych do wymienników ciepła, a także taśm mosiężnych i krążków monetarnych do wyrobu monet. W latach 1945 – 1948, oraz 1960 – 2005 firma widniała w nazwie klubu, a wielu działaczy, trenerów i zawodników znalazło w niej zatrudnienie. Przed kilkoma laty – dzięki staraniom obecnego zarządu, udało się z Walcownią Metali „Dziedzice” ponownie nawiązać współpracę sponsorską. Dodajmy, iż od 2011 firma należy do grupy „Boryszew” S.A.

Adres strony internetowej: http://walcownia.com.pl/

Hewalex” Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Kolejna firma mająca swoje zalążki już w 1990 roku, a coraz prężniej prosperująca na terenie naszego miasta od dziewięciu lat. Zajmuje się ona m.in. produkcją i sprzedażą kolektorów słonecznych, komponentów instalacji solarnych, oraz pomp ciepła.

Adres strony internetowej: https://www.hewalex.pl/

„Akces” BK Sp. z o. o.

Lokalna firma założona w 1994 roku, której głównym profilem działalności są usługi wykonawcze w budownictwie, głównie w zakresie robót remontowych oraz inwestycyjnych branży ogólnobudowlanej. „Akces” jest głównym wykonawcą trwającej termomodernizacji budynku MOSiR, w tym również pomieszczeń użytkowanych przez nasz klub.

Adres strony internetowej: https://www.akces.info.pl/

P.P.H.U. „Arbud II” S.C.

Firma zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów produkcyjnych, handlowych oraz usługowych w zakresie dostaw narzędzi ręcznych, pneumatycznych, stolarskich, budowlanych, elektronarzędzi oraz osprzętu.

Adres strony internetowej: http://www.arbud.bls.pl/

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

Historia komunikacji miejskiej w naszym mieście sięga 1 lipca 1980 roku, kiedy to na mocy Zarządzenia Wewnętrznego Dyrektora Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Katowicach utworzono najmłodszą spośród jednostek terenowych przedsiębiorstwa, Oddział Autobusowy w Czechowicach-Dziedzicach. Aktualną flotę przewoźnika stanowią niskopodłogowe autobusy marki Solaris (w tym hybrydowe).

Adres strony internetowej: http://pkm.czechowice-dziedzice.pl/new/

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Alexandra”

Ośrodek szkolenia kierowców powstał w 1989 roku, jako pierwszy prywatny ośrodek na terenie Czechowic-Dziedzic. Początkowo prowadzono kursy na kategorię „B”, lecz dzięki pomysłowości i pracowitości kierownictwa Ośrodek Szkolenia Kierowców „Alexandra” zaczął się szybko i dynamicznie rozwijać, inwestować w nowe samochody oraz bazę dydaktyczną. Obecnie szkoli kandydatów na kierowców w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D.

Adres fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/OSK-Alexandra-230314013673783/

Kontur Polska” Sp. z. o.o. Sp. Komandytowa

Firma Kontur jest polskim operatorem logistycznym, który koncentruje swe działania wyłącznie na kierunku tureckim. Kluczowymi produktami logistycznymi są przesyłki paczkowe, drobnicowe i częściowe (doładunki).

Adres strony internetowej: http://konturspedycja.pl/

Cukiernia „Bakus” Spółka Jawna

Lokalna cukiernia z 28-letnią tradycją, mająca w swojej ofercie m.in. desery, ciasta, czy okolicznościowe torty.

Adres strony internetowej: http://www.bakus.com.pl/

Autotest” Sp. z o.o.

Firma od blisko 20 lat z sukcesem wykonuje wymagane okresowe badania techniczne pojazdów, w naszym mieście w swoim oddziale prowadzi także myjnię TIR-ów.

Adres strony internetowej: http://www.autotest.pl/index.php

Przedsiębiorstwo Górnicze „SILESIA” Sp. z o.o.

Spółki zajmującej się wydobyciem węgla kamiennego, działającej na terenie naszego miasta również nie trzeba z pewnością nikomu przedstawiać. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny, a także sprzedaje gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, jak i dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych (popiołu i pyłów dymnicowych). Historia kopalni „SILESIA” sięga 1860 roku, kiedy to zakończono wiercenie otworu i stwierdzono występowanie solanki, oraz pokładów węgla kamiennego.

Adres strony internetowej: https://www.pgsilesia.pl/pl/

F.H.U. „GO WEST”

Firma działająca od 1996 roku w pobliskich Goczałkowicach zaopatruje sklepy, warsztaty, stacje benzynowe oraz wiele dużych i mniejszych firm w takie produkty jak m.in. oleje, filtry i różnorakie części samochodowe.

Adres strony internetowej: http://go-west.pl/

Mar-Bus” Handel i Usługi

Firma istnieje od 1998 roku jako dystrybutor części zamiennych o specjalizacji Mercedes Benz, w 2004 roku rozszerzyła działalność o usługi przewozowe, uruchamiając linie komunikacyjne. W rundzie wiosennej minionego sezonu kierownictwo naszego klubu podpisało z firmą Mar-Bus umowę, na mocy której pierwsza drużyna podróżowała jej taborem na mecze wyjazdowe rozgrywek IV ligi śląskiej, gr.II, co będzie miało swoją kontynuację także i w nowym sezonie.

Adres strony internetowej: http://www.marbus.pl/

Motoklinika”

Wyspecjalizowana firma, która zajmuje się profesjonalnym serwisem i naprawą samochodów osobowych oraz dostawczych , ponadto oferuje usługi w zakresie stacji kontroli pojazdów do 3,5 tony.

Adres strony internetowej: http://motoklinika.eu/

Śląskie Centrum Czystości „Martex Pro System” S.C.

Firma specjalizuje się w kompleksowym utrzymywaniu czystości zarówno na obiektach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych mieszkaniach osób fizycznych.

Adres strony internetowej: http://www.martex.org.pl/index.php

4F” Stara Kablownia

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. W naszym mieście sklep znajduje się na terenie CH „Stara Kablownia”.

Adres fanpaga na Facebooku: https://www.facebook.com/4F-Stara-Kablownia-268852007306619/

F.H.U „Beskid-Bruk” Paweł Kłaptocz

Kolejna rodzima firma, której tradycja sięga 1989 roku. Zajmuje się ona budową dróg, chodników, oraz placów z kostki brukowej.

Adres strony internetowej: http://www.beskid-bruk.pl/

Bestini” Sp. z o.o.

Firma deweloperska zajmująca się handlem, budową oraz obsługą transakcji kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości. Oferuje również usługi finansowania i ubezpieczania nieruchomości.

Adres strony internetowej: http://www.bestini.pl/

Bomatur” Spółka Jawna

Rodzinna firma przewozowa z naszej gminy, mająca swoje korzenie w 1978 roku. Zajmuje się transportem specjalistycznym związanym z przewozem osób i sprzętu na terenie kraju i za granicą.

Adres strony internetowej: http://bomatur.com.pl/

Zakłady Mięsne „Boroń” Sp. z o.o.

Dobrze prosperująca i prężnie rozwijająca się firma na polskim rynku mięsnym. Założona została w 2010 z siedzibą główną w Jedlinie, w październiku ubiegłego roku otwarła swój sklep firmowy w naszym mieście.

Hurtownia elektryczna „Domus” Sp. jawna

Dobrze znana na terenie naszego miasta firma, założona w 1990 roku. W swojej ofercie posiada wszelakie produkty elektryczne, jak min.: gniazda, wyłączniki, oprawy oświetleniowe, styczniki, przekaźniki, kable, przewody, osprzęt odgromowy, aparaturę modułową, lampy, rozdzielnice, szafy, złączki, transformatory, halogeny, przyciski, żarówki, aparaturę pomiarową, narzędzia, końcówki kablowe, czy bezpieczniki.

Adres strony internetowej: https://domus.info.pl/

GRUPA „Termopian” Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Termopian działa na polskim rynku od 1988 roku, a przez ponad 25 lat swojej działalności oferuje usługi w zakresie hydroizolacji i termoizolacji oraz konsekwentnie wprowadza na rynek nowoczesne materiały izolacyjne. Od 1991 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm, wykonuje izolacje natryskowe systemami poliuretanowymi.

Adres strony internetowej: https://dach.pl/

Transfer Taxi Service”

Kolejna firma przewozowa, świadcząca usługi taksówkowe, na terenie miasta i gminy Czechowice-Dziedzice oraz Bielsko-Biała. Prowadzi również wypożyczalnię busów 9-cio osobowych, a ponadto swoją ofertę kieruje do firm, zainteresowanych przewozami pracowniczymi, urzędów, szkół, biur turystycznych, klubów sportowych, domów weselnych oraz klientów indywidualnych.

Adres strony internetowej: https://transfer-taxi.pl/

Carolina Toyota Bielsko” Sp. z o.o.

Autoryzowany dealer Toyoty oraz Salon Toyota Plus, gdzie sprzedawane są zarówno nowe, jak i używane samochody z gwarancją. Ponadto firma prowadzi autoryzowany serwis mechaniczny, oraz blacharsko-lakierniczy, a także sprzedaje ubezpieczenia i w ramach umowy z firmami ubezpieczeniowymi likwiduje szkody.

Adres strony internetowej: https://toyotabielsko.pl/pl/

Tomszak” – szkółka krzewów ozdobnych

Szkółkę założona została w 1985 roku, na początku uprawiała powojniki, krzewy iglaste, azalie, magnolie i rośliny cebulowe. Rozwinęła się w 1993 roku, od kiedy w rejonie czechowickich lasów, zwanym „Zbijowem”, wysadzane są ciekawe drzewa i krzewy.

Adres strony internetowej: http://www.tomszak.pl/

Zakład Remontowo-Budowlany Konstrukcji Stalowych ”FILIPOWICZ” S.C.

Zakład powstał w 1996 roku, natomiast od 2012 roku posiada swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach. Od początku swojej działalności specjalizuje się w konstrukcjach stalowych. Profil działalności obejmuje wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych, oraz obudowy ścian i pokrycia dachów.

Adres strony internetowej: http://zrbfilipowicz.pl/

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach

Z obiektów, oraz pomieszczeń MOSiR nasz klub korzysta na co dzień, trenując i rozgrywając mecze zarówno mistrzowskie, jak i sparingowe na boiskach z naturalną, oraz sztuczną nawierzchnią. Warto dodać, iż obecnie trwa kompleksowy remont ośrodka przy ul. Legionów, obejmujący także pomieszczenie użytkowane przez MRKS.

Adres strony internetowej: http://www.mosir.czechowice-dziedzice.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Fajfer

Kancelaria świadczy usługi obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, jednostek sektora finansów publicznych, oraz klientów indywidualnych. Od wielu lat bezinteresownie współpracuje z naszym klubem.

Adres strony internetowej: http://prawnikczechowice.pl/

Biuro Rachunkowe „KAMA”

Biuro prowadzeniem szeroko rozumianej księgowości zajmuje się od 1994 roku, a od kilku lat pod swoją pieczą ma rachunkowość i księgowość naszego klubu.

Adres strony internetowej: http://www.biurokama.com.pl/

KOLNET” Sp. z o.o.

Lokalny dostawca szerokopasmowego internetu, który powstał w 1993 roku. Od kilku lat na terenie MOSiR-u dostarcza naszemu klubowi bezpłatny dostęp do sieci.

Adres strony internetowej: https://www.kolnet.eu/

RH Rodo” Ochrona Danych Osobowych

Firma powstała w celu dostarczania najwyższej jakości usług dla przedsiębiorstw i podmiotów publicznych. Opracowuje i wdraża rozwiązania z zakresu ochrony danych – zgodnie z zaleceniami wynikającymi z Rozporządzenia zwanego potocznie RODO.

Adres strony internetowej: http://rhodo.pl/

DZIĘKUJEMY!

ZOBACZ TAKŻE:

Czwartoligowy terminarz – na początek Wilcza >>

Plan przygotowań MRKS >>

Plan przygotowań rezerw >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *