Przygotowania MRKS-u w Ligocie

Zajęcia indywidualne, rozpisane przez trenera Wojciecha Jarosza w minionym tygodniu zaliczyli piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Już w najbliższy poniedziałek – 15 lipca nasza drużyna rozpocznie zasadnicze przygotowania do sezonu 2019/20, a ze względu na zakrojone na szeroką skalę prace remontowe budynku MOSiR, czechowiccy czwartoligowcy trenować będą na boisku w pobliskiej Ligocie.

Boisko w Ligocie powstało w 2015 roku i dysponuje jedną z najlepszych nawierzchni naturalnych w południowej części naszego kraju. Na przełomie maja i czerwca tego roku było ono zapleczem treningowym dla drużyn uczestniczących w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej drużyn do lat 20.

Dla MRKS-u nie będzie to pierwszy kontakt z tym obiektem, wszak już w minionym sezonie – 25 sierpnia 2018 roku czechowiczanie rozgrywali tam ligowe spotkanie z Kuźnią Ustroń, zakończone remisem 2:2.

Pierwszy trening w Ligocie podopieczni Wojciecha Jarosza przeprowadzą w najbliższy poniedziałek – 15 lipca o godzinie 17:30 (adres boiska – ul. Wapienicka).

fot. Artur Grabski /beskidzkapilka.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Sponsorskie wsparcie przed nowym sezonem >>

Czwartoligowy terminarz – na początek Wilcza >>

Plan przygotowań MRKS >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *