PP: Rezerwy Podbeskidzia rywalem w II rundzie

Drużyna rezerw pierwszoligowego Podbeskidzia będzie rywalem piłkarzy MRKS-u Czechowice-Dziedzice w spotkaniu II rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bielskiego.

Losowanie tej fazy zmagań odbyło się co prawda już wczoraj, jednak podopieczni Jarosława Kupisa początkowo mieli czekać aż do czwartkowego wieczoru na swojego przeciwnika, gdyż miał nim być zwycięzca pojedynku KS Bystra – Podbeskidzie II. W ostatniej chwili przedstawiciel bielskiej A-klasy zrezygnował jednak z gry, za co rzecz jasna ukarany został walkowerem 0:3 i awans z automatu uzyskała ekipa prowadzona przez trenera Dariusza Kołodzieja.

Gospodarzem pucharowej batalii beskidzkich czwartoligowców będą rezerwy Podbeskidzia, a rozpocznie się ona już w najbliższą sobotę – 7 sierpnia o godzinie 15:30 na popularnej „Górce”, czyli boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bielsku-Białej, przy ul. Młyńskiej 52.

Przypomnijmy, iż w I rundzie czechowiczanie na stadionie w Zabrzegu pokonali 6:0 (2:0) występujący w bielsko-tyskiej „okręgówce” KS Bestwinka.

Zestaw par II rundy Pucharu Polski (podokręg Bielsko-Biała):

LKS Sokoł Zabrzeg – KS Międzyrzecze

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie – GLKS Wilkowice

KS Soła Kobiernice – LKS Bestwina

LKS Sokół Hecznarowice – KS Spójnia Landek

GKS Czarni Jaworze – LKS Czaniec

LKS Pionier Pisarzowice – BTS Rekord II Bielsko-Biała

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – MRKS Czechowice-Dziedzice

BTS Rekord Bielsko-Biała – wolny los

ZOBACZ TAKŻE:

PP: Pewny awans z Bestwinką >>

Transferów ciąg dalszy >>

Próba przed pucharem zaliczona >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *