Piotr Mrozek nowym szkoleniowcem

Poznaliśmy nazwisko nowego trenera piłkarzy MRKS-u, który zastąpi na tym stanowisku Marcina Biskupa. Czwartkowe zajęcia poprowadził już niespełna 44-letni Piotr Mrozek, notabene były zawodnik naszego klubu, a obecnie Koordynator Sekcji Piłki Nożnej w GKS-ie Tychy.

Piotr Mrozek urodził się 18 maja 1974 roku w Katowicach i jest wychowankiem miejscowego Rozwoju. Jako zawodnik występował m.in. w GKS-ie Katowice, Walce Makoszowy, MKS Trzebinia-Siersza, Szczakowiance Jaworzno i Polonii Łaziska Górne. W tym ostatnim klubie po zakończeniu kariery zaczynał też pracę trenerską, notując w sezonie 2009/10 awans do III ligi. Tak jak zostało wspomniane na wstępie, nowy opiekun MRKS-u na przełomie lat 1999/2000 bronił barw ówczesnej Walcowni, będąc przez pewien czas jej kapitanem.

Mrozek jako szkoleniowiec prowadził również takie drużyny, jak Skra Częstochowa i Polonia Bytom, a nawet tymczasowo GKS Tychy, gdzie nieco wcześniej pełnił z kolei funkcję asystenta. Ponadto w 2015 roku podjął się pracy w Cracovii Kraków, obejmując tam zespół juniorów starszych.

Nowy coach lidera Ap-Sport Sport Bielskiej Ligi Okręgowej odbył dziś ze swoimi podopiecznymi premierowe zajęcia i już w sobotę poprowadzi czechowiczan w ligowym starciu ze Spójnią Zebrzydowice.

Życzymy powodzenia i samych zwycięskich spotkań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *