Obchody 100-lecia MRKS!

2021 rok to wyjątkowa data w historii obecnego MRKS Czechowice-Dziedzice, minęło 100 lat od zebrania założycielskiego dzisiejszego spadkobiercy ówczesnego RKS-u. Panujące w ubiegłym roku warunki związane ze stanem epidemicznym, nie pozwoliły na świętowanie i godne uczczenie tych wszystkich, którzy tworzyli historię naszego klubu, dlatego Zarządowi MRKS Czechowice-Dziedzice jest szczególnie miło poinformować wszystkich, dla których czarno-czerwone barwy mają szczególną wartość, o obchodach Jubileuszu 100-lecia klubu, które będą miały miejsce w dniu 18 września 2022 roku (niedziela).

Zapraszamy na ogólnodostępną imprezę na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 145) od godziny 11:00, gdzie animatorzy i trenerzy będą dostępni dla dzieci i młodzieży w ramach akcji „Lato ze Sląskim Związkiem Piłki Nożnej” Podczas wydarzenia przewidziany jest szereg atrakcji dla najmłodszych w piłkarskim miasteczku (m.in. turniej piłki nożnej dla zespołów z Gminy Czechowice-Dziedzice, gry, zabawy i konkursy zręcznościowe z nagrodami.)

Podsumowanie obchodów będzie miało miejsce z kolei od godziny 17:00 w DworkuEureka”, gdzie będziemy mieć zaszczyt gościć byłych zawodników, działaczy sekcji, którzy na przestrzeni dziejów reprezentowali z sukcesami nasz klub, jak również podziękować im za wkład jaki włożyli w jego historię. Gościć również będziemy władze samorządowe Gminy Czechowice-Dziedzice, Powiatu Bielskiego, PZPN i Śląskiego Związku Piłki Nożnej, oraz Podokręgu Bielsko Biała. Również w sposób szczególny chcemy podziękować naszym darczyńcom, osobom i firmom wspierającym MRKS Czechowice-Dziedzice.

ZOBACZ TAKŻE:

VIDEO: Dopięli swego >>

Cierpliwość nagrodzona >>

VIDEO: Pucharowa niespodzianka >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *