MRKS rozpocznie w Czańcu

W miniony poniedziałek w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach Kierownik Referatu Rozgrywek Lesław Mazur dokonał losowania terminarza obu grup IV ligi śląskiej w sezonie 2020/21.

Piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice w inauguracyjnym spotkaniu zmierzą się już 25 lipca w wyjazdowym – derbowym pojedynku z drużyną LKS-u Czaniec, natomiast w drugiej kolejce na stadionie MOSiR podejmą innego beskidzkiego rywala – Spójnię Landek.

W rundzie jesiennej podopieczni Jarosława Kupisa rozegrają szesnaście meczów (7 u siebie i 9 na wyjeździe), zaś w związku z nieparzystą ilością drużyn (17) – w przedostatniej serii jak każdy z konkurentów, zaliczą przymusową pauzę.

Nowymi rywalami czechowiczan będą w nadchodzącym sezonie beniaminkowie: Orzeł Łękawica, Iskra Pszczyna, Unia Turza Śląska i Jedność 32 Przyszowice, a do czwartoligowej stawki „dokoptowany” został także Rozwój Katowice, który po wycofaniu z II ligi i rocznej przerwie skorzystał z możliwości zgłoszenia seniorskiej ekipy na tym szczeblu. W gwoli ścisłości dodajmy, iż do grupy pierwszej przeniesiona została Polonia Łaziska Górne, natomiast z rozgrywek wycofali się Beskid Skoczów i Wilki Wilcza.

Poniżej prezentujemy zestaw par premierowej serii, oraz „rozkład jazdy” meczów z udziałem MRKS-u w rundzie jesiennej.

Pełny terminarz do pobrania TUTAJ >>

IV LIGA ŚLĄSKA, GR.II – SEZON 2020/21 (runda jesienna):

1. kolejka – 25 lipca 2020r. (sobota – godz.17:00):

LKS Czaniec – MRKS Czechowice-Dziedzice

MKS Iskra Pszczyna – GKS II Tychy

LKS Orzeł Łękawica – Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.

LKS Unia Książenice – KS Decor Bełk

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – KS Rozwój Katowice

GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Drzewiarz Jasienica

LKS Unia Turza Śląska – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

LKS Jedność 32 Przyszowice – KS Spójnia Landek

KS Kuźnia Ustroń – pauzuje

2. kolejka – 1 sierpnia 2020r. (sobota – godz.17:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Spójnia Landek

3. kolejka – 8 sierpnia 2020r. (sobota – godz.17:00):

KS Kuźnia Ustroń – MRKS Czechowice-Dziedzice

4. kolejka – 15 sierpnia 2020r. (sobota – godz.17:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

5. kolejka – 22 sierpnia 2020r. (sobota – godz.17:00):

MKS Iskra Pszczyna – MRKS Czechowice-Dziedzice

6. kolejka – 29 sierpnia 2020r. (sobota – godz.17:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Drzewiarz Jasienica

7. kolejka – 5 września 2020r. (sobota – godz.16:00):

LKS Orzeł Łękawica – MRKS Czechowice-Dziedzice

8. kolejka – 12 września 2020r. (sobota – godz.16:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Rozwój Katowice

9. kolejka – 19 września 2020r. (sobota – godz.16:00):

LKS Unia Książenice – MRKS Czechowice-Dziedzice

10. kolejka – 26 września 2020r. (sobota – godz.16:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Decor Bełk

11. kolejka – 3 października 2020r. (sobota – godz.15:00):

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – MRKS Czechowice-Dziedzice

12. kolejka – 10 października 2020r. (sobota – godz.15:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.

13. kolejka – 17 października 2020r. (sobota – godz.15:00):

GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice

14. kolejka – 24 października 2020r. (sobota – godz.15:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS II Tychy

15. kolejka – 31 października 2020r. (sobota – godz.14:00):

LKS Unia Turza Śląska – MRKS Czechowice-Dziedzice

16. kolejka – 7 listopada 2020r. (sobota – godz.14:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – pauza

17. kolejka – 14 listopada 2020r. (sobota – godz.13:30):

LKS Jedność 32 Przyszowice – MRKS Czechowice-Dziedzice

ZOBACZ TAKŻE:

Wyższość udowodniona >>

Bez goli w Andrychowie >>

“Dwójka” na remis z Bronowem >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *