MRKS remisuje z trzecioligowcem

Już piąty raz w sparingowe szranki przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją nowego sezonu stanęli gracze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, mierząc się na boisku w pobliskiej Ligocie z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała.

Po pierwszej – bezbramkowej odsłonie i kilku okazjach z obu stron, otwarcie rezultatu nastąpiło w 61. minucie, gdy po centrze Adamca z rzutu rożnego ładnym półwolejem bramkarza bielszczan do kapitulacji zmusił Żurek. Odpowiedź Rekordu nastąpiła z kolei w 83. minucie kontrolnej potyczki, gdy po centrze Caputy z prawego skrzydła, niepilnowany Ciućka pewnym uderzeniem ustalił wynik środowej konfrontacji na 1:1 (0:0).

Ostatnim sprawdzianem formy przed walką o ligowe punkty będzie dla podopiecznych Jarosława Kupisa test-mecz z przedstawicielem skoczowsko-żywieckiej „okręgówki” – Czarnymi Jaworze, który zostanie rozegrany na terenie rywala w najbliższą sobotę – 18 lipca o godzinie 13:00.

Sparing nr 5: Boisko w Ligocie, ul. Wapienicka /15 lipca 2020r., godz.18:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Żurek (61 min.), 1:1 Ciućka (83 min.)

MRKS: Świerczek – Gondko, Zarychta, Wrana, Przemyk – Raszka, Wajdzik, Tomko, Kubica, Gurawski – Jonkisz oraz Żurek, Adamiec, Loranc, testowany zawodnik, Bryczek, Szędzielarz, Polakowski
Trener: Jarosław Kupis

Rekord: Kucharski – Gaudyn, Kareta, testowany zawodnik, Caputa – Iwanek, Wyroba, Szymański, Gleń – Czaicki, Guzdek oraz Grabowski, Mucha, Rucki, Waliczek, Żołna, Sz.Wróblewski, Gawlak, Madzia, Sobik, N.Wróblewski, Wróbel, Ciućka
Trener: Dariusz Mrózek

ZOBACZ TAKŻE:

Rezerwy wystartują z beniaminkiem >>

Zmiana ostatniego sparingpartnera >>

MRKS rozpocznie w Czańcu >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *