MRKS II gorszy od beniaminka „okręgówki”

W sobotni wieczór drugi zespół czechowickiego MRKS-u na obiekcie Rekordu Bielsko-Biała w „Cygańskim Lesie”, zmierzył się w testowej potyczce z miejscową ekipą rezerw – tegorocznym beniaminkiem rozgrywek bielskiej ligi okręgowej. W premierowej odsłonie podopieczni Marcina Sztorca nie ustrzegli się trzech błędów w defensywie i wyraźnie przegrywali, nieco lepiej zaprezentowali się z kolei po przerwie, gdy dzięki golom Mateusza Cioska i Patryka Matuszczaka „złapali kontakt” z rywalem. Niestety ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w ostatnich pięciu minutach dwukrotnie znaleźli drogę do siatki czechowiczan i odnieśli tym samym zwycięstwo 5:2 (3:0).

Kolejny sparing lider bielskiej A-klasy rozegra za tydzień – w sobotę (16 lutego) o godzinie 15:00 na boisku ze sztuczną murawą przy ZS nr 1 w Pszczynie. Rywalem czechowickich rezerw będzie LKS Studzionka, występująca na tym samym szczeblu, tyle że w grupie tyskiej.

Bielsko-Biała – boisko „BTS Rekord” ze sztuczną nawierzchnią /9 luty 2019r. – godz.17:00/

BTS Rekord II Bielsko-Biała – MRKS II Czechowice-Dziedzice 5:2 (3:0)

Bramki: 1:0 (10 min. ), 2:0 (15 min.), 3:0 (41 min.), 3:1 Ciosek (58 min.), 3:2 Matuszczak (65 min.), 4:2 (85 min.), 5:2 (90 min.)

MRKS II: P.Kopeć – Łukosz, Zdonek, Hadydoń, Matuszczak – D.Kopeć, Adamiec, Bazin, Gałan, Adamus – G.Sztorc oraz Praciak, Ciosek, testowany zawodnik
Trener: Marcin Sztorc