Młodzież zawiesiła poprzeczkę wysoko

Przedostatnim rywalem czechowiczan w sparingowej potyczce była drużyna GKS-u Tychy do lat 19. Pierwsze trafienie w niedzielnym meczu zanotowali co prawda goście (13 min.), jednak jeszcze przed przerwą dzięki golom Kamila Bezaka (21 min.) i Mateusza Wajdzika (31 min.) górą był MRKS. W 53. minucie na listę strzelców w szeregach beniaminka „HaizIV ligi śląskiej, gr.II wpisał się także Kamil Jonkisz, a rezultat testowego starcia na 3:2 (2:1) młodzi przeciwnicy ustalili równo w 80. minucie.

W ostatniej grze kontrolnej podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej, czechowicki zespół zmierzy się z wiceliderem bielskiej „okręgówki” – Pasjonatem Dankowice. Spotkanie zaplanowane zostało na najbliższy czwartek – 7 marca (godz.17:30) na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR.

Sparing nr 7: Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145 /Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią/ – 3 marca 2019r., godz.11:00

MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS Tychy /U19/ 3:2 (2:1)

Bramki: 0:1 (13 min.), 1:1 Bezak (21 min.), 2:1 Wajdzik (31 min.), 3:1 Jonkisz (53 min.), 3:2 (80 min.)

MRKS: Kraus – Dzionsko, Górkiewicz, Wójcik – Szędzielarz, Fujawa, Matuszczyk, Bezak – Szczęsny, Adamczyk, Wajdzik oraz Herok, Jonkisz, Przemyk, Wojtyła, Raszka
Trener: Piotr Mrozek