Minimalna przegrana na start

Po blisko czterech miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią koronawirusa, do boiskowej rywalizacji powrócili dzisiaj piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. W premierowym test-meczu podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2020/21, podopieczni nowego trenera Jarosława Kupisa zmierzyli się na wyjeździe z ligowym przeciwnikiem – Decorem Bełk.

W pierwszej – wyrównanej odsłonie, nieco więcej klarownych okazji do zdobycia gola mieli dobrze spisujący się goście, ale byli oni na bakier ze skutecznością. Po przerwie i licznych zmianach czechowiczanie zaprezentowali się odrobinę słabiej, a na dodatek w 84. minucie stracili oni decydującą o końcowym rozstrzygnięciu bramkę, gdy celnym uderzeniem po tzw. „krótkim rogu” testowanego bramkarza MRKS-u pokonał jeden z graczy Decoru.

W następnym test-meczu czechowiczanie na stadionie MOSiR zmierzą się w najbliższą środę – 1 lipca z Beskidem Skoczów (godz.17:30).

Sparing nr 1: Boczne boisko w Bełku, ul. Główna 28 /27 czerwiec 2020r. , godz.11:00/

KS Decor Bełk – MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 (84 min.)

MRKS: testowany bramkarz I – Loranc, Zarychta, testowany zawodnik I, Wójcik – Przemyk, Żurek, Szędzielarz, Adamiec, Raszka – testowany zawodnik II oraz testowany bramkarz II – Kubica, Wajdzik, testowany zawodnik III, Polakowski, Gondko
Trener: Jarosław Kupis

ZOBACZ TAKŻE:

15 czerwca początek przygotowań >>

Jarosław Kupis poprowadzi MRKS >>

Wojciech Jarosz nie jest już trenerem MRKS >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *