Lekcja od czwartoligowca

Dziesiąta drużyna IV ligi śląskiej, gr.II-Spójnia Landek, była kolejnym rywalem piłkarzy MRKS-u Czechowice-Dziedzice podczas trwającego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR w poniedziałkowy wieczór, gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie po trafieniu Michała Przemyka, jednakże wyżej notowani rywale w dalszej fazie sparingowej potyczki odpowiedzieli aż pięcioma golami. Rozmiary porażki na 2:5 (1:3) w 77. minucie zmniejszył jeszcze Michał Przemyk, wpisując się po raz drugi tego dnia na listę strzelców po stronie czechowiczan.

Następnym przeciwnikiem podopiecznych Marcina Biskupa w grze kontrolnej będzie przedstawiciel IV ligi śląskiej, gr.II – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała, a sparing rozegrany zostanie w niedzielę – 4 marca o godzinie 12:00 na popularnej „Górce„, czyli boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bielsku-Białej, przy ul. Młyńskiej.

Czechowice-Dziedzice /boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią/ – 19 luty 2018r., godz.17:30

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Spójnia Landek 2:5 (1:3)

Bramki: 1:0 Przemyk (22 min.) 1:1 Sikora (27 min. – z wolnego), 1:2 Skrobol (29 min.), 1:3 Gurbisz (43 min.), 1:4 Skrobol (53 min.), 1:5 testowany zawodnik (57 min.), 2:5 Przemyk (77 min.)

MRKS: Filapek – Ł.Jastrzębski, Żurek, Sz.Jastrzębski, Dzionsko – Adamus, Szędzielarz, Patroń, Herok, Przemyk – Żyła oraz R.Jastrzębski – Cichura, Chrobak, Gałan, Adamczyk
Trener: Marcin Biskup

Spójnia: Huczała – Badowski, testowany zawodnik, Gurbisz, Sanetra – Wojtyła, Kubica, Sikora, Sobas – Skrobol, Woźniak oraz Antończyk – Bernat, Gościniewicz, testowany zawodnik, testowany zawodnik
Trener: Bartosz Woźniak