„Dwójka” z premierową zdobyczą

Dopiero drugi raz w nowym sezonie walkę o punkty w bielsko-tyskiej „okręgówce” stoczyli gracze rezerw MRKS-u, udając się w sobotnie popołudnie na wyjazdową batalię z LKS-em Rudołtowice-Ćwiklice.

Okiem trenera:

Marcin Sztorc (MRKS II) – Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych i na pewno trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Nasza drużyna wykazała się nie lada charakterem, trzykrotnie odrabiając straty i wobec takiego przebiegu potyczki, oraz braku „posiłków” z pierwszego zespołu, musimy ten punkt traktować w kategorii zdobyczy. Szkoda tylko, że tak łatwo pozwalaliśmy przeciwnikowi tworzyć ofensywne ataki, nie ustrzegając się przy tym trzech kosztownych błędów. Bramki dla rezerw padały po składnych akcjach – na 1:1 Adamczyk wykończył piękne podanie z głębi pola Zdonka, na 2:2 strzałem z dystansu pod poprzeczkę popisał się Herok, natomiast końcowy wynik ustalił G.Sztorc, zamykając płaskim strzałem z dziesiątego metra centrę Sz.Adamca. Można żałować, że przy stanie remisowym świetnych okazji nie wykorzystali jeszcze G.Sztorc i Adamczyk. Niewątpliwym bohaterem sobotniego starcia był 52-letni Krzysztof Piłocik, który zastępując pauzującego za czerwoną kartkę P.Kopcia, w ostatniej akcji efektownie „wyciągnął” piłkę, zmierzającą do naszej bramki po strzale głową piłkarza gospodarzy.

W następnej kolejce zespół rezerw MRKS-u zaliczy przymusową pauzę, jednak już w najbliższą środę – 26 sierpnia o godzinie 17:30 na stadionie MOSiR w zaległym spotkaniu zmierzy się z ZET-em Tychy.

5. kolejka Śląskiej Klasy Okręgowej, gr.5 /Bielsko-Biała-Tychy – podgrupa I/ (sezon 2020/21)
22.08.2020r. /godz.17:00/

Stadion w Rudołtowicach, ul. Wolności 106

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – MRKS II Czechowice-Dziedzice 3:3 (2:1)

Bramki: 1:0 Chrobaszczyk (10 min.), 1:1 Adamczyk (18 min.), 2:1 Kątny (26 min.), 2:2 Herok (62 min ), 3:2 Chrobaszczyk (75 min.), 3:3 G.Sztorc (87 min.)

Rudołtowice-Ćwiklice: Wojciech Czmok – Kamil Braś, Łukasz Janusz, Maciej Mizera (80′ Bartosz Kur), Michał Czmajduch (60′ Piotr Kolny) – Sebastian Piesiur, Mateusz Jędrysik, Kacper Beberok, Przemysław Wyrobek (88′ Mateusz Kur) – Marek Kątny (65′ Marcin Beberok), Marcin Chrobaszczyk
Trener: Andrzej Lubański

MRKS II: Krzysztof Piłocik – Dominik Gałan, Szymon Światłowski (85′ Marcin Sztorc), Zbigniew Zdonek, Marcin Chrobak – Kamil Kozłowski (70′ Szymon Adamiec), Jakub Przewoźnik (50′ Kamil Walczyszyn), Adrian Herok, Michał Adamus (89′ Sławomir Indeka) – Rafał Adamczyk, Grzegorz Sztorc
Trener: Marcin Sztorc

Żółte kartki: K.Beberok, Chrobaszczyk, Janusz – Herok (15′)
Widzów: 80
Skład sędziowski: Kacper Jendryca oraz Mateusz Kwiatkowski i Tomasz Czermak (KS Gliwice)

Pozostałe wyniki 5. kolejki Klasy Okręgowej, gr.5 (Bielsko-Tychy – Podgrupa I):
LKS Łąka – OKS Zet Tychy 5:2 (4:0)
LKS Studzienice – BTS Rekord II Bielsko-Biała 2:2 (1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała – GKS Czarni Jaworze 1:2 (1:0)
LKS Wisła Wielka – pauza

AKTUALNA TABELA >>

ZOBACZ TAKŻE:

Poprzeczki, słupki, czerwień i gol w doliczonym! >>

Porażka w opóźnionym starcie rezerw >>

Rezerwy ekstraklasowca pokonane >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *