Czwartoligowy terminarz – na początek Wilcza

W miniony wtorek w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli klubów IV ligi śląskiej, na którym m.in. rozlosowane zostały terminarze obu grup na sezon 2019/20. Piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice w inauguracyjnym spotkaniu zmierzą się 10 sierpnia na wyjeździe z drużyną Wilków Wilcza, natomiast w drugiej kolejce na własnym terenie stoczą derbową batalię ze Spójnią Landek.

Poniżej prezentujemy zestaw par premierowej serii, oraz „rozkład jazdy” meczów z udziałem MRKS-u w rundzie jesiennej.

Pełny terminarz do pobrania TUTAJ >>

IV LIGA ŚLĄSKA, GR.II – SEZON 2019/20 (runda jesienna):

1. kolejka – 10 sierpnia 2019r. (sobota – godz.17:00):

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS II Tychy

APN Odra Wodzisław Śląski – LKS Czaniec

LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Goczałkowice-Zdrój

LKS Wilki Wilcza – MRKS Czechowice-Dziedzice

KS Spójnia Landek – KS Decor Bełk

KP Beskid Skoczów – KS Kuźnia Ustroń

KS Polonia Łaziska Górne – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Unia Książenice

2. kolejka – 17 sierpnia 2019r. (sobota – godz.17:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Spójnia Landek

3. kolejka – 24 sierpnia 2019r. (sobota – godz.17:00):

KP Beskid Skoczów – MRKS Czechowice-Dziedzice

4. kolejka – 31 sierpnia 2019r. (sobota – godz.17:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Polonia Łaziska Górne

5. kolejka – 7 września 2019r. (sobota – godz.16:00):

GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice

6. kolejka – 14 września 2019r. (sobota – godz.16:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Unia Książenice

7. kolejka – 21 września 2019r. (sobota – godz.16:00):

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – MRKS Czechowice-Dziedzice

8. kolejka – 28 września 2019r. (sobota – godz.16:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – KS Kuźnia Ustroń

9. kolejka – 5 października 2019r. (sobota – godz.15:00):

KS Decor Bełk – MRKS Czechowice-Dziedzice

10. kolejka – 12 października 2019r. (sobota – godz.15:00):

GKS II Tychy – MRKS Czechowice-Dziedzice

11. kolejka – 19 października 2019r. (sobota – godz.15:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Goczałkowice-Zdrój

12. kolejka – 26 października 2019r. (sobota – godz.14:00):

LKS Czaniec – MRKS Czechowice-Dziedzice

13. kolejka – 2 listopada 2019r. (sobota – godz.14:00):

MRKS Czechowice-Dziedzice – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

14. kolejka – 9 listopada 2019r. (sobota – godz.14:00):

APN Odra Wodzisław Śląski – MRKS Czechowice-Dziedzice

15. kolejka – 16 listopada 2019r. (sobota – godz.13:30):

MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Drzewiarz Jasienica

ZOBACZ TAKŻE:

Plan przygotowań MRKS >>

Plan przygotowań rezerw >>

MRKS z drugim miejscem w Pro Junior System! >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *