Bez goli w Andrychowie

Już po raz trzeci w sparingowe szranki stanęli przygotowujący się do nowego sezonu piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, mierząc się na wyjeździe ze stałym rywalem z małopolskiej IV ligi – Beskidem Andrychów.

Samo spotkanie, choć dla obu zespołów bez wątpienia było dobrą jednostką treningową, swoim poziomem nie oczarowało, zaś okazje bramkowe można by zliczyć na palcach jednej ręki. Tę najlepszą podopieczni trenera Jarosława Kupisa stworzyli sobie w 38. minucie, gdy po centrze Adamca z rzutu wolnego, uderzenie głową Lewandowskiego niemal z linii bramkowej wyekspediował Kapera. Chwilę później bliski powodzenia był również Beskid, kiedy to po centrze z lewej strony napastnik miejscowych z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Po zmianie stron i roszadach w obu ekipach obraz gry właściwie się nie zmienił, a nadal na boisku dominowała głównie walka w środkowej strefie boiska, zaś po kilkoma uderzeniami z dystansu i stałymi fragmentami gry, golkiperzy byli właściwie bezrobotni. Wobec takiego rozwoju zdarzeń, kontrolne starcie nie mogło zakończyć się inaczej niż rezultatem bezbramkowym, a więcej niż boiskowych emocji, obaj szkoleniowcy bez wątpienia zgromadzili materiału do analizy.

W następnym spotkaniu kontrolnym w środę – 8 lipca, dyspozycję czechowiczan sprawdzi Koszarawa Żywiec, a więc przedstawiciel skoczowsko-żywieckiej „okręgówki”. Konfrontacja zostanie rozegrana na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 18:30.

Sparing nr 3: Główna płyta stadionu Beskidu – Andrychów, ul. Tadeusza Kościuszki /4 lipca 2020r. , godz.11:00/

KS Beskid Andrychów – MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0

Beskid: testowany bramkarz – Koim, Kapera, testowany zawodnik I, Moskała – testowany zawodnik II, Sobala, Zemła, testowany zawodnik III – Węglarz, Różycki oraz Tylek, Łozniak, Kasiński, Mizera, Rzegotka, Budka, testowany zawodnik IV
Trener: Maciej Mrowiec

MRKS: Żerdka – Gondko, Szędzielarz, Kubica, Żurek – Raszka, Adamiec, Zarychta, Polakowski, Loranc – Lewandowski oraz Przemyk, Wajdzik, Wójcik, Jonkisz, testowany zawodnik
Trener: Jarosław Kupis

ZOBACZ TAKŻE:

„Dwójka” na remis z Bronowem >>

Wygrana z niedawnym rywalem >>

Minimalna przegrana na start >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *