17 lipca początek przygotowań

We wtorek – 17 lipca przygotowania do sezonu 2018/19 zainaugurują piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Beniaminek Haiz IV ligi śląskiej, gr. II trenować będzie na własnych obiektach, a zaplanował także rozegranie sześciu meczów kontrolnych.

Od minionego poniedziałku czechowiccy zawodnicy realizują już indywidualny cykl treningowy, szczegółowo rozpisany przez trenera Piotra Mrozka oraz Michała Puchałę – notabene byłego gracza MRKS-u, który pomagać będzie w przygotowaniu fizycznym i motorycznym naszej drużyny.

Tak jak zostało wspomniane na wstępie, premierowe zajęcia na boisku odbędą się we wtorek – 17 lipca, a od tego dnia aż do tygodnia poprzedzającego start sezonu 2018/19, ekipa MRKS-u spotykać się będzie codziennie. Z kolei już w sobotę – 21 lipca mistrz Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej zainauguruje cykl gier sparingowych, co ciekawe w tym terminie czechowiczanie rozegrają dwa test-mecze – z Beskidem Skoczów i Przemszą Siewierz.

Sezon 2018/19 rozpocznie się 11 sierpnia, a terminarz Haiz IV ligi śląskiej, gr. II rozlosowany zostanie w siedzibie prowadzącego rozgrywki Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach 18 lipca (środa), podczas zebrania z przedstawicielami wszystkich klubów tego szczebla.

Jeżeli chodzi o wątki kadrowe, na szczegóły jest jeszcze zbyt wcześnie – aczkolwiek kierownictwo czechowickiego klubu cały czas prowadzi rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy mają wzmocnić rywalizację na poszczególnych pozycjach. Uchylając rąbka tajemnicy możemy dziś powiedzieć, iż bliska zasilenia szeregów MRKS-u jest dwójka piłkarzy, która swoje pierwsze kroki w futbolowej przygodzie stawiała w naszym mieście. Obaj w ostatnim czasie występowali na boiskach II i III-ligowych.

Plan przygotowań MRKS Czechowice-Dziedzice do sezonu 2018/19 (lato 2018):

17 lipca (wtorek) – I trening na stadionie MOSiR

21 lipca (sobota) – sparingi z Beskidem Skoczów i Przemszą Siewierz

25 lipca (środa) – sparing z GKS II Tychy

28 lipca (sobota) – sparing z Iskrą Pszczyna

1 sierpnia (środa) – sparing z GKS Tychy /U19/

4 sierpnia (sobota) – sparing z Podbeskidziem II Bielsko-Biała

11 sierpnia (sobota) – I mecz w Haiz IV lidze śląskiej, gr.II

Dokładnie godziny oraz miejsca meczów sparingowych ustalana będą na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE:

VIDEO: Zwycięski koniec sezonu >>

Walne zebranie MRKS >>

Historyczny sezon – „pieczęć” na mistrzostwie! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *