Zimny prysznic „dwójki”

Po wtorkowym – inauguracyjnym zwycięstwie z Przełomem Kaniów, w drugiej kolejce rozgrywek bielskiej A-klasy rezerwy MRKS-u Czechowice-Dziedzice toczyły wyjazdowy pojedynek z Sokołem Hecznarowice. Niestety podopieczni Marcina Sztorca w sobotnie popołudnie nie byli w najlepszej formie i doznali wysokiej porażki 0:4 (0:2).

Okiem trenera:

Marcin Sztorc (MRKS II): – Jestem bardzo rozczarowany naszą postawą, gdyż zagraliśmy słabe zawody. W obronie popełnialiśmy wiele niewymuszonych błędów i choć co prawda w pierwszej połowie posiadaliśmy optyczną przewagę, to jednak gospodarze nas punktowali wyprowadzając dwie zabójcze kontry. Mieliśmy jednak swoje szanse ku temu, by na przerwę schodzić z wynikiem remisowym. W jednej sytuacji D.Kopeć trafił w słupek, w drugiej piłka po uderzeniu G.Sztorca zatrzymała się na poprzeczce. Z kolei po przerwie uderzenie z ósmego metra Praciaka przeleciało nad bramką. Piłkarze Sokoła strzelając trzeciego gola, zupełnie pozbawili nas nadziei na zdobycie choćby punku, w końcówce zadając jeszcze jeden cios. Gospodarze wygrali zasłużenie, zaś rozmiary tej porażki sprawiły, że bardzo szybko otrzymaliśmy tytułowy „zimny prysznic”. Mam nadzieję, iż zadziała on na nas mobilizująco.

2. kolejka bielskiej A-klasy – 18.08.2018r. /godz.17:00/
Stadion w Hecznarowicach, ul. Strażacka 11

LKS Sokół Hecznarowice – MRKS II Czechowice-Dziedzice 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Markiel (8 min.), 2:0 Markiel (14 min.), 3:0 Gaweł (66 min.), 4:0 Janik (75 min. – z karnego)