Sparingowy falstart
Dodane przez kenzo dnia Stycze˝ 17 2018 02:39:34
W pierwszym meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej, pi┼ékarze MRKS Czechowice-Dziedzice niespodziewanie wysoko, bo a┼╝ 3:7 ulegli dru┼╝ynie TS Podbeskidzia Bielsko-Bia┼éa, wyst─Öpuj─ůcej w Centralnej Lidze Junior├│w. Po pierwszej ods┼éonie to lider Ap-Sport Bielskiej Ligi Okr─Ögowej na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR prowadzi┼é 3:1, po dw├│ch trafieniach Krzysztofa Chrapka i golu Jakuba Raszki, jednak po przerwie gdy na placu gry zameldowa┼éa si─Ö nowa "jedenastka" gospodarzy... a┼╝ 6 goli zdobyli rywale.

czytaj wi─Öcej >>
TreŠ rozszerzona

Drugi sparing tej zimy podopieczni Marcina Biskupa rozegraj─ů dopiero 31 stycznia o godzinie 17:30 r├│wnie┼╝ na boisku MOSiR ze sztuczn─ů nawierzchni─ů, gdzie zmierz─ů si─Ö beskidzkim reprezentantem IV ligi ┼Ťl─ůskiej, gr.II - Drzewiarzem Jasienica.

Czechowice-Dziedzice /boisko MOSiR ze sztuczn─ů nawierzchni─ů/ - 16 stycze┼ä 2018r., godz.17:30

MRKS Czechowice-Dziedzice ÔÇô TS Podbeskidzie Bielsko Bia┼éa U19 /CLJ/ 3:7 (3:1)

Bramki dla MRKS-u: Chrapek - 2, Raszka

MRKS (I po┼éowa): Filapek – Dzionsko, Gola, Sz.Jastrz─Öbski, Cichura - Raszka, Herok, Patro┼ä, Szcz─Ösny - Chrapek, ┼╗y┼éa

MRKS (II po┼éowa): R.Jastrz─Öbski – Szal, Chrobak, ┼╗urek, Florek - ┼ü.Jastrz─Öbski, Sz─Ödzielarz, Adamiec, Przemyk - Adamus, D.Kope─ç
Trener: Marcin Biskup