Łukasz Szędzielarz wraca do MRKS-u!
Dodane przez kenzo dnia Stycze 02 2018 17:19:47
Na progu nowego roku, kierownictwo lidera Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej dokonało pierwszego wzmocnienia. Niezwykle miło jest nam poinformować, iż po sześciu latach przerwy barw MRKS-u ponownie bronić będzie były kapitan, a zarazem wychowanek naszego klubu Łukasz Szędzielarz. Doświadczony - środkowy pomocnik w niedalekiej przeszłości zaliczył występy w drugoligowym wówczas Nadwiślanie Góra, a ostatnio był zawodnikiem przedstawiciela III ligi, gr.III - Rekordu Bielsko-Biała.

czytaj więcej >>
Tre rozszerzona

Na progu nowego roku, kierownictwo lidera Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej dokonało pierwszego wzmocnienia. Niezwykle miło jest nam poinformować, iż po sześciu latach przerwy barw MRKS-u ponownie bronić będzie były kapitan, a zarazem wychowanek naszego klubu Łukasz Szędzielarz. Doświadczony - środkowy pomocnik w niedalekiej przeszłości zaliczył występy w drugoligowym wówczas Nadwiślanie Góra, a ostatnio był zawodnikiem przedstawiciela III ligi, gr.III - Rekordu Bielsko-Biała.Łukasz Szędzielarz urodził się 30 czerwca 1985 roku w Pszczynie, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych zespołach Walcowni. Na czas nauki w szkole średniej przeniósł się do Stadionu Śląskiego Chorzów, gdzie po spędzonych czterech latach przygodę z seniorskim graniem postanowił rozpocząć w czwartoligowym wtedy MK Górniku Katowice. Jednak już po jednym sezonie, latem 2005 roku powrócił on do swojego macierzystego klubu i tak w MRKS-ie występował nieprzerwanie aż do przerwy zimowej sezonu 2011/12, będąc długo kapitanem drużyny i jednym z czołowych strzelców. We wspomnianym czasie Szędzielarz przyjął ofertę mającego spore aspiracje Nadwiślana Góry, z którym awansował wpierw do trzeciej, a następnie do drugiej ligi. Przed startem rundy rewanżowej sezonu 2014/15 zasilił on natomiast szeregi bielskiego Rekordu, z którym pożegnał się po zakończeniu rundy jesiennej bieżących rozgrywek w III lidze, gr.III. W klubie z „Cygańskiego Lasu” nasz wychowanek zanotował łącznie 90 ligowych występów, w których zdobył 16 goli.

Popularnego „Szynę” ponownie witamy w rodzinnych Czechowicach-Dziedzicach i życzymy mu samych udanych występów, oraz wielu goli w barwach MRKS-u!


Zobacz także:

Życzenia noworoczne >>

Zimowe plany lidera >>

"Dwójka" kończy przegraną >>