"Dwójki" komplet w Godziszce
Dodane przez kenzo dnia Padziernik 14 2017 20:27:46
Na potyczkę z rywalem mającym w swym dorobku identyczną liczbę punktów, udała się w sobotnie popołudnie druga drużyna czechowickiego MRKS-u. Podopieczni Marcina Sztorca w Godziszce mierzyli się z tamtejszym Beskidem i tuż przed przerwą - w 44. minucie za sprawą trafienia Błażeja Adamca objęli jednobramkowe prowadzenie. W 57. minucie podwyższył go z kolei Grzegorz Sztorc, jednak goście do końca nie mogli być pewni wygranej, gdyż w 71. minucie Łukasz Muras na gola zamienił egzekwowany przez siebie rzut karny. Na szczęście pomimo naporu gospodarzy „dwójce” udało się dowieźć korzystny rezultat 2:1 (1:0) i zgarnąć pełną pulę.

Okiem trenera:

Marcin Sztorc (MRKS II): - Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu w Godziszce. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, ale na prowadzenie wyszliśmy dopiero w 44. minucie po uderzeniu z dwudziestego metra B.Adamca. Wynik po przerwie podwyższył natomiast G.Sztorc, strzałem zza linii pola karnego w samo „okienko” bramki Beskidu. Gospodarze złapali kontakt po wykorzystaniu „jedenastki”, podyktowanej za zagranie ręką Praciaka. Na szczęście udało się nam przetrwać napór rywala i wywieźć bardzo ważne punkty z ciężkiego terenu.

W następnej kolejce MRKS czeka przymusowa pauza, a do ligowej rywalizacji czechowiczanie powrócą za dwa tygodnie, kiedy to ponownie na wyjeździe stoczą pojedynek z LKS Mazańcowice (niedziela - 29 października, godz.15:00).

Gębala, Muras - M.Sztorc, Światłowski

Beskid: Maciej Rozmus – Patryk Ferfecki, Marcin Wisła, Tomasz Sowa (80' Sławomir Janica), Mariusz Sanetra (80' Paweł Chrząszcz) - Łukasz Pępek (83' Mateusz Kaleta), Tomasz Gąsiorek, Dariusz Gębala, Konrad Pokrątka - Mateusz Gut, Łukasz Muras
Trener: Bogdan Rozmus

MRKS II: Patryk Kopeć – Arkadiusz Łukosz, Marcin Sztorc, Grzegorz Gąsiorek, Wojciech Florek - Mateusz Stanclik (64' Romain Bazin), Grzegorz Kocierz, Szymon Światłowski (80' Filip Hadydoń), Maksymilian Praciak (82' Patryk Matuszczak) - Błażej Adamiec, Grzegorz Sztorc
Trener: Marcin Sztorc

Skład sędziowski: Sebastian Przewoźnik oraz Adrian Damaz i Jarosław Smok (KS Bielsko-Biała)