Kryzys „dwójki” trwa
Dodane przez kenzo dnia Wrzesie 30 2017 18:44:29
Niestety trzecią porażkę z rzędu zanotowała drużyna rezerw MRKS-u, która w sobotnie popołudnie mierzyła się na wyjeździe z Sokołem Buczkowice. Gospodarze już po 36. minutach rywalizacji wypracowali sobie bezpieczną zaliczkę, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Damian Tracz, oraz Wojciech Wajda. Tuż przed przerwą rezultat celnym uderzeniem z rzutu karnego zmniejszył Mateusz Ciosek (43 min.), ale po zmianie stron więcej goli już nie padło i to rywale czechowiczan mogli fetować wygraną 3:1 (3:1).

Okiem trenera:

Marcin Sztorc (MRKS II): - Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. Do przerwy mieliśmy dobrą organizację gry, potrafiliśmy stworzyć kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki po wymianie kilku podań, co na specyficznym boisku w Buczkowicach nie jest proste. Zawodziła jednak skuteczność. Tymczasem rywal oddał trzy strzały na bramkę i wygrywał 3-0. W przeciwieństwie do poprzednich spotkań, zespół podjął walkę i byliśmy stroną, która grała lepiej w piłkę. Za to punktów jednak nikt nie przyznaje i nasza sytuacja w tabeli robi się nieciekawa.

W najbliższą środę - 4 października o godzinie 16:00 czechowicka "dwójka" rozegra zaległe spotkanie z KS Bystra na wyjeździe, z kolei w przyszłą niedzielę - 8 października o godzinie 14:30 na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR zmierzy się w derbowej batalii z KS Bestwinka.