Kryzys „dwójki” trwa
Dodane przez kenzo dnia Wrzesie 30 2017 18:44:29
Niestety trzecią porażkę z rzędu zanotowała drużyna rezerw MRKS-u, która w sobotnie popołudnie mierzyła się na wyjeździe z Sokołem Buczkowice. Gospodarze już po 36. minutach rywalizacji wypracowali sobie bezpieczną zaliczkę, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Damian Tracz, oraz Wojciech Wajda. Tuż przed przerwą rezultat celnym uderzeniem z rzutu karnego zmniejszył Mateusz Ciosek (43 min.), ale po zmianie stron więcej goli już nie padło i to rywale czechowiczan mogli fetować wygraną 3:1 (3:1).

czytaj więcej >>
Tre rozszerzona

Niestety trzecią porażkę z rzędu zanotowała drużyna rezerw MRKS-u, która w sobotnie popołudnie mierzyła się na wyjeździe z Sokołem Buczkowice. Gospodarze już po 36. minutach rywalizacji wypracowali sobie bezpieczną zaliczkę, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Damian Tracz, oraz Wojciech Wajda. Tuż przed przerwą rezultat celnym uderzeniem z rzutu karnego zmniejszył Mateusz Ciosek (43 min.), ale po zmianie stron więcej goli już nie padło i to rywale czechowiczan mogli fetować wygraną 3:1 (3:1).Okiem trenera:

Marcin Sztorc (MRKS II): - Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. Do przerwy mieliśmy dobrą organizację gry, potrafiliśmy stworzyć kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki po wymianie kilku podań, co na specyficznym boisku w Buczkowicach nie jest proste. Zawodziła jednak skuteczność. Tymczasem rywal oddał trzy strzały na bramkę i wygrywał 3-0. W przeciwieństwie do poprzednich spotkań, zespół podjął walkę i byliśmy stroną, która grała lepiej w piłkę. Za to punktów jednak nikt nie przyznaje i nasza sytuacja w tabeli robi się nieciekawa.

W najbliższą środę - 4 października o godzinie 16:00 czechowicka "dwójka" rozegra zaległe spotkanie z KS Bystra na wyjeździe, z kolei w przyszłą niedzielę - 8 października o godzinie 14:30 na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR zmierzy się w derbowej batalii z KS Bestwinka.

7. kolejka bielskiej A-klasy:

Sobota, 30 września 2017, godzina 16:00

Buczkowice


GLKS Sokół Buczkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:1
(3:1)
Bramki:
1:0 Damian Tracz (12 min.)
2:0 Wojciech Wajda (26 min.)
3:0 Damian Tracz (36 min.)
3:1 Mateusz Ciosek (43 min. - z karnego)

Żółte kartki:
Bury (45'), Omran (65'), Korszyłowski (90'), K.Jaszczurowski (90') - Jurczyga (65')

Sokół: Mateusz Łopata – Maciej Mieszczak, Kacper Jaszczurowski, Mariusz Foriasz, Mirosław Stec - Tomasz Tracz, Mohamed Omran, Tomasz Korszyłowski, Maciej Bury - Wojciech Wajda (75' Mikołaj Jaszczurowski), Damian Tracz
Trener: Jacek Wiercigroch

MRKS II: Patryk Kopeć – Marcin Chrobak (46' Grzegorz Kocierz), Grzegorz Gąsiorek, Filip Hadydoń, Arkadiusz Łukosz - Romain Bazin (46' Robert Jurczyga), Szymon Światłowski, Błażej Adamiec (80' Paweł Łukosz), Maksymilian Praciak (60' Mateusz Stanclik) - Grzegorz Sztorc, Mateusz Ciosek
Trener: Marcin Sztorc

Skład sędziowski: Marcin Szymański oraz Kamila Bysko i Józef Wróbel (KS Żywiec)
Widzów: 70

Pozostałe wyniki 7. kolejki bielskiej A-klasy:

LKS Przełom Kaniów - LKS Pionier Pisarzowice 0:4 (0:2)
LKS Zapora Wapienica - KS Soła Kobiernice 1:3 (1:2)
LKS Sokół Hecznarowice - KS Międzyrzecze 3:2 (1:2)
KS Bystra - BTS Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (2:0)
KS Bestwinka - LKS Mazańcowice 4:1 (2:1)
LZS Beskid Godziszka - pauzował

Aktualna tabela A-klasy


Zobacz także:

Pucharowy finał był o krok... >>

Przełom lepszy w derbach >>

Kanonada w Zebrzydowicach! >>