10 lipca początek przygotowań MRKS-u
Dodane przez kenzo dnia Czerwiec 30 2017 11:48:35
Już 10 lipca premierowym treningiem na stadionie MOSiR przygotowania do sezonu 2017/18 w Profi Credit Bielskiej Lidze Okręgowej zainaugurują piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Podopieczni Marcina Biskupa mają w planie m.in. rozegranie czterech spotkań kontrolnych, a także wyjazd na krótkie - weekendowe zgrupowanie do Ujsół i Rajczy. Szczegółowy plan przygotowań naszej drużyny prezentujemy w dalszej części newsa.

czytaj więcej >>
Tre rozszerzona

Już 10 lipca premierowym treningiem na stadionie MOSiR przygotowania do sezonu 2017/18 w Profi Credit Bielskiej Lidze Okręgowej zainaugurują piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Podopieczni Marcina Biskupa mają w planie m.in. rozegranie czterech spotkań kontrolnych, a także wyjazd na krótkie - weekendowe zgrupowanie do Ujsół i Rajczy. Szczegółowy plan przygotowań naszej drużyny prezentujemy w dalszej części newsa.Plan przygotowań MRKS Czechowice-Dziedzice do sezonu 2017/18:

10.07 (poniedziałek) - pierwszy trening na stadionie MOSiR /18:00/
17.07 (poniedziałek) - sparing z KS Bestwinka /A-klasa Bielsko-Biała/
19.07 (środa) - sparing z Beskidem Skoczów /IV liga śląska, gr.II/
22.07 - 23.07 (sobota-niedziela) - zgrupowanie w Ujsołach i Rajczy
26.07 (środa) - sparing z Górnikiem Libiąż /Liga Okręgowa - gr. Wadowice/
29.07 (sobota) - sparing z LKS Goczałkowice-Zdrój /IV liga śląska, gr.II/
5/6.08 (sobota/niedziela) - I mecz ligowy z WSS Wisła

* Dokładne godziny i miejsca spotkań sparingowych ustalane będą na bieżąco. Plan może ulec nieznacznym korektom, w zależności od terminu rozgrywania I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bielskiego.


Zobacz także:

Inauguracja w Wiśle >>

Wygrana z Leśną, kończymy na podium! >>

Z liderem porażka na koniec dobrej rundy >>