Portal     Klub     MRKS    IV Liga     Rezerwy    Trampkarze młodsi    Trampkarze starsi     Żaki    Klub Stu     Multimedia  
22/08/2017 18:41
Kolejka.8
MeczTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:2 MRKS Walcownia (0:0)

MRKS: Franczuk – Gola, Ludwiczak, Gąsiorek, Szędzielarz, Toborek, Eliasz(84’Łukosz), Haka, Lubecki, Balcerowski(46’Kocierz), G.Sztorc
Nowości
PortalNowości na stronie:

- GALERIA
- Dodane profile zawodników (po kliknięciu w nazwisko)
Kolejka.7
MeczWilamowiczanka Wilamowice 1:3 MRKS Walcownia (0:0)

MRKS: Franczuk – Gola, M.Sztorc, Gąsiorek, Szędzielarz, Toborek, Eliasz, Lubecki, Balcerowski, Suchy(72’Haka), G.Sztorc(68’Kocierz)
Kolejka.6
MeczMRKS Walcownia – Kuźnia Ustroń 4:3 (2:3)

MRKS: Jacak, Gola, Świerkosz, Sitkowski(67’Kocierz), M.Sztorc, Eliasz(80’Łukosz), Toborek, Szędzielarz, Haka(46’Lubecki), Balcerowski, G.Sztorc
Zniszczona murawa ...
StadionRok temu miasto wydało 30 tys. złotych na renowację murawy stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Teraz na tej murawie usytuowano estradę, która zniszczyła trawę. Czytaj więcej
Kolejka.5
MeczLKS Bestwina 0:3 MRKS Walcownia (0:1)

MRKS: Franczuk - Ludwiczak, Gola, M.Sztorc, Eliasz, Toborek(90'Łukosz), Szędzielarz, Haka(63'Lubecki), Balcerowski(68'Gąsiorek), Suchy(88'Świerkosz), G.Sztorc

PP: Runda III
Puchar PolskiMRKS Walcownia Czechowice-Dziedzice 3:1 BKS Stal Bielsko-Biała

MRKS: Jacak – M.Sztorc, Łukosz, Ludwiczak, Świerkosz, Szędzielarz, Eliasz, Sitkowski, Lubecki(69’Haka), Gąsiorek, G.Sztorc(78’Balcerowski)
Kolejka.4
MeczMRKS Walcownia 2:0 Drzewiarz Jasienica

MRKS: Franczuk - Gola, Ludwiczak, M.Sztorc - Toborek(Łukosz), Szedzielarz, Balcerowski(Gąsiorek), Haka, Eliasz(Lubecki) - G.Sztorc, Suchy(Świerkosz)
Kolejka.3
MeczCukrownik Chybie 2:1 MRKS Walcownia

MRKS: Franczuk - Gola, Ludwiczak, M.Sztorc - Toborek, Szedzielarz, Balcerowski, Haka(Kocierz '73), Lubecki(Eliasz '61) - G.Sztorc, Suchy
Kolejka.2
MeczMRKS Walcownia 4:1 Rekord B-B

MRKS: Franczuk - Gola, Ludwiczak, Sitkowski(M.Sztorc 45) - Toborek, Szedzielarz, Balcerewski, Haka(Kocierz), Lubecki(Eliasz) - G.Sztorc, Suchy
Puchar Polski
Puchar PolskiSpójnia Landek 3:4 MRKS Walcownia

MRKS: Franczuk - Ludwiczak, Świerkosz, Szędzielarz, Gąsiorek, Kocierz, Haka, Eliasz, G.Sztorc, Balcerowski, Suchy
Kolejka.1
MeczLKS Czaniec 4:0 MRKS Walcownia

MRKS: Jacak - Ludwiczak, Gola, Sitkowski, Szędzielarz, Toborek, Haka(46'Kocierz), Eliasz(65'Lubecki), Suchy, G.Sztorc, Balcerowski

Ostatni mecz
20.08.2017r.

LKS Pasjonat Dankowice



MRKS Czechowice-Dziedzice



» Relacja
» Galeria
Dołącz do nas
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Opcje strony
Patroni medialni






Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Wyjazdy
· szale
· Losy Naszych zawodni...
· reklamy!!
· Podziękowania dla t...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Stat4u
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27/06/2011 21:42
http://www.90minut
.pl/new
s/160/news1
607752-Damian-
Szcz
esny-trenuje-z-GKS
-em
-Tychy.html

04/06/2011 19:29
Niestety nie, chyba że jeszcze coś się zmieni czego wszyscy pragniemy U?miech

04/06/2011 19:12
super walczymy dai, z 2 ms sa baraĹźe?

04/06/2011 18:59
4:3 dla Walcy U?miech

01/06/2011 19:31
Jaki wynik w bielsku???

NajbliĹźszy mecz
4. kolejka AP-SPORT
Bielskiej Ligi Okręgowej:




MRKS Czechowice-Dziedzice
-
LKS Bestwina


26.08.2017r.
godz.17:00
Zabrzeg

» ZapowiedĹş
» Relacja LIVE
Tabela bielskiej ligi okręgowej
1. Cukrownik Chybie 9
2. MRKS Czechowice 9
3. Koszarawa Ĺťywiec 7
4. LKS Bestwina 7
5. Czarni Jaworze 6
6. LKS 99 Pruchna 4
7. Tempo Puńców 4
8. SpĂłjnia Zebrzydowice 4
. Błyskawica Drogomyśl 4
10. Orzeł Łękawica 3
11. GĂłral Ĺťywiec 3
12. LKS Leśna 3
13. Pasjonat Dankowice 2
14. Skałka Żabnica 1
15. WSS Wisła 1
16. GLKS Wilkowice 0

Pełna tabela >>
Nasi partnerzy
























2,919,201 unikalne wizyty