Portal     Klub     MRKS    IV Liga     Rezerwy    Trampkarze m│odsi    Trampkarze starsi     »aki    Klub Stu     Multimedia
12/12/2017 05:31
Rezerwy bez punkt├│w z Kobiernic
Po dw├│ch kolejnych wygranych, rezerwy MRKS-u na niedzielne spotkanie do Kobiernic wyje┼╝d┼╝ali z nadziej─ů podreperowania dorobku punktowego. Niestety plany te zosta┼éy zweryfikowane przez miejscow─ů dru┼╝yn─Ö So┼éy, kt├│ra pokona┼éa czechowiczan 4:1 (1:0). Gole dla zwyci─Özc├│w zdobywali Pawe┼é Wrona (5 min. - z rzutu karnego), Przemys┼éaw Wr├│bel (52 min.), Maciej Luba┼äski (83 min.), oraz Jakub Jo┼äczy (90+3 min. - z rzutu karnego). Jedyne trafienie dla ÔÇ×dw├│jkiÔÇŁ w 84. minucie zanotowa┼é Pawe┼é ┼üukosz.

W najgorszy mo┼╝liwy spos├│b, wyjazdowe starcie w Kobiernicach rozpocz─Öli gracze drugiego zespo┼éu MRKS-u. Ju┼╝ w 5. minucie w obr─Öbie pola karnego Luba┼äskiego nieprzepisowo powstrzyma┼é P.Kope─ç i arbiter bez chwili wahania wskaza┼é na jedenasty metr boiska, sk─ůd po chwili pewnym uderzeniem wynik niedzielnego meczu otworzy┼é Wrona. Czechowiczanie starali si─Ö za wszelk─ů cen─Ö pospieszy─ç ze skuteczn─ů ripost─ů, jednak w szeregach go┼Ťci albo szwankowa┼éa skuteczno┼Ť─ç, b─ůd┼║ te┼╝ na przeszkodzie stawa┼é dobrze dysponowany golkiper So┼éy. To w┼éa┼Ťnie Jo┼äczy popisa┼é si─Ö kapitaln─ů parad─ů m.in. w 35. minucie, odbijaj─ůc poza lini─Ö ko┼äcow─ů zmierzaj─ůcy w samo "okienko" strza┼é G.Sztorca z dystansu.

Po zmianie stron miejscowym uda┼éo si─Ö stosunkowo szybko zdoby─ç drugiego gola, po tym jak do pi┼éki uderzonej w mur z rzutu wolnego dopad┼é Wr├│bel. Podopieczni Marcina Sztorca "postawili wszystko na jedn─ů kart─Ö", zmieniaj─ůc w ko┼äc├│wce spotkania ustawienie na 3-4-3. Najlepsz─ů okazj─Ö na kontaktowe trafienie ponownie mia┼é G.Sztorc, kt├│ry po asy┼Ťcie Bazina przegra┼é pojedynek "oko w oko" z bramkarzem rywali. Niestety w 83. minucie po d┼éugim podaniu, z w┼éasnej po┼éowy samotnie ruszy┼é Luba┼äski i mijaj─ůc wychodz─ůcego P.Kopcia w┼éa┼Ťciwie definitywnie rozwia┼é marzenia przyjezdnych o korzystnym rezultacie. Po chwili z b┼é─Ödu obro┼äcy z Kobiernic skorzysta┼é jeszcze P.┼üukosz, ale "ostatnie s┼éowo" i tak nale┼╝a┼éo do So┼éy, gdy┼╝ w doliczonym czasie s─Ödzia dopatrzy┼é si─Ö faulu Matuszczaka na Wawrze i ponownie przyzna┼é gospodarzom rzut karny, kt├│ry na bramk─Ö zamieni┼é bramkarz Jo┼äczy.

W ostatnim meczu rundy jesiennej bielskiej A-klasy, pi┼ékarze MRKS-u II na w┼éasnym terenie zmierz─ů si─Ö z liderem tabeli - dru┼╝yn─ů Pioniera Pisarzowice, a spotkanie to zaplanowane jest na niedziel─Ö - 12 listopada (godz.14:00).

3:1 Paweł Łukosz (84 min.)
4:1 Jakub Jończy (90+3 min. - z karnego)

Żółte kartki:
Wróbel (26'), Lubański (85') - Kocierz (52'), Światłowski (73'), A.Łukosz (88'), Matuszczak (90+3')

So┼éa: Jakub Jo┼äczy – Jakub Bu┼éka, Rados┼éaw Laszczak, Jakub Zo┼ä, Tomasz Pa┼éosz - Przemys┼éaw Wr├│bel, Pawe┼é Wrona, Maciej Luba┼äski, Dominik Ba┼éys (46' Alber Wawro) - Micha┼é Rusek (80' Grzegorz Kojder), Oskar Kojder (90+1' Arkadiusz Bro┼äka)
Trener: Mariusz Wadoń

MRKS II: Patryk Kope─ç – Marek Lech (63' Arkadiusz ┼üukosz), Marcin Chrobak, Grzegorz G─ůsiorek (80' Pawe┼é ┼üukosz), Wojciech Florek (46' Patryk Matuszczak) - Mateusz Stanclik (72' Filip Hadydo┼ä), Szymon ┼Üwiat┼éowski, Grzegorz Kocierz (63' Robert Jurczyga), Dominik Ga┼éan (46' Romain Bazin) - B┼éa┼╝ej Adamiec, Grzegorz Sztorc
,Trener: Marcin Sztorc

Skład sędziowski: Piotr Szypuła oraz Paweł Susek i Jakub Kielar (KS Bielsko-Biała)