Portal     Klub     MRKS    IV Liga     Rezerwy    Trampkarze modsi    Trampkarze starsi     aki    Klub Stu     Multimedia  
20/09/2017 14:58
Zobacz temat
 Drukuj temat
Podziękowania dla trenera Kłuska
kenzo
W swoim imieniu chcia�bym serdecznie podzi�kowa� trenerowi Ryszardowi K�uskowi za prawie p�toraroczn� prac� w naszym klubie. Obj�� on zesp� w ci�kim momencie, po kilku nieudanych pr�bach "wydostania" si� okr�g�wki i ju� w pierwszym sezonie, buduj�c zesp� praktycznie od podstaw, spe�ni� marzenia czechowickich kibic�w i wywalczy� awans do IV ligi. Jak wiadomo bywa�y chwile lepsze i gorsze, trener nie mia� �atwego charakteru, by� postaci� dosy� kontrowersyjn�, ale poj�cie o swoim fachu mia� naprawd� du�e. Jak to zazwyczaj w sporcie bywa, gdy przychodz� gorsze wyniki potrzeba jaki� zmian, aby zn�w powr�ci� na zwyci�skie szlaki. Nie pozostaje mi nic innego, jak �yczy� trenerowi wielu sportowych sukces�w, by� mo�e na nieco wy�szym poziomie, ni� IV-ligowy, bo do tego predyspozycje na pewno ma.

P.S. Redakcja naszego serwisu dzi�kuje tak�e za dobr� wsp�prac�, udzielane z ch�ci� wywiady filmowe, wiemy �e trener K�usek by� sta�ym bywalcem naszej strony i niejednokrotnie p� nocy nie przespa�, analizuj�c propozycje, wypowiedzi i uwagi komentuj�cych u�ytkownik�w. Efekty by�y r�ne ale od wszelkiej krytyki na pewno si� nie wzbrania�.

z powa�aniem
kenzo

-----

Je�li kto� ma ochot�, to zach�cam r�wnie� do indywidualnego podzi�kowania trenerowi, poka�my innym �e rozstajemy si� w mi�ej atmosferze U?miech
Edytowane przez kenzo dnia 01/04/2017 01:43

www.mrks.czechowice.pl
Mlody 1921
Ja w swoim Imieniu Rowniez chcialbym Bardzo Podziekowac Trenerowi Kuskowi za Wprowadzenie Naszej Druzyny do 4 Ligi co przez pare Lat sie nie udawao .. i Za dobre zaczecie w 4 Lidze i ycze trenerowi Wielu sukcesow.
Melanze,Wyjazdy Mecze u siebie Walcownia Czechowice reszta Mnie jebie Fajne

chmielniak
i ja dzikuje.dawa Pan poczucie stabilizacji w tym Klubie.kady trener ma lepszy i gorszy okres.trzeba to jednak przetrzyma.ja uwaam e nie tylko wzgldy sportowe odegray tu role.powodzenia.

Gatti1921
No nie spodziewaem si tego, ale trudno. Temu trenerowi nale si wielkie podzikowania za to co zrobi dla Naszego klubu. Kapitalny pierwszy sezon, teraz dobry pocztek w 4 lidze i szkoda e tak si to skoczyo.

Dzikujemy trenerze, yczymy sukcesw, czerpania wielkiej przyjemnoci w tym fachu jak najduej i przede wszystkim duzo zdrowiaU?miech

EmElBe
Ja rowniez dolaczam sie do podziekowan. Zrobil Pan naprawde duzo dla tego klubu w bardzo krotkim czasie. Za to szacunek. Swietny z Pana fachowiec, zycze powodzenia i wielu sukcesow w dalszej trenerskiej przygodzie. Byc moze w niedlugim czasie jeszcze o Panu uslyszymy. Dziekujemy!
EmElBe

Przejd do forum:
Ostatni mecz
16.09.2017r.

KKS Spójnia Zebrzydowice

MRKS Czechowice-Dziedzice

» Relacja
» Galeria
Dołącz do nas
Nawigacja
Logowanie
Nazwa uytkownika

Haso

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Opcje strony
Patroni medialni

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Wyjazdy
· szale
· Losy Naszych zawodni...
· reklamy!!
· Podziękowania dla t...
Najciekawsze tematy
Brak tematw na forum
Stat4u
Shoutbox
Musisz zalogowa si, aby mc doda wiadomo.

27/06/2011 21:42
http://www.90minut
.pl/new
s/160/news1
607752-Damian-
Szcz
esny-trenuje-z-GKS
-em
-Tychy.html

04/06/2011 19:29
Niestety nie, chyba że jeszcze coś się zmieni czego wszyscy pragniemy U?miech

04/06/2011 19:12