Portal     Klub     MRKS    IV Liga     Rezerwy    Trampkarze młodsi    Trampkarze starsi     Żaki    Klub Stu     Multimedia  
24/11/2017 14:12
Zobacz temat
 Drukuj temat
Losy Naszych zawodnikĂłw
ficadam
Piszcie info dotycz�ce Naszych zawodnik�w z ostatniego 10-lecia
Edytowane przez kenzo dnia 01/04/2017 01:42

Gatti1921
Ktoś wie jak potoczyły się losy zawodników którzy w zakładce transfery oznaczeni byli pytajnikami? Grygierczyk, Pachołki, Tekieli... Michalik został sprzedany czy wypożyczony, i chyba z Drobiszem negocjacje się nie udały.

Marcino
Zostałem wypożyczony, ale mam nadzieje że zostane tam na stałe, bo dopóki nie odejdzie trener to ja w tym klubie grać nie bede !!!

Gatti1921
To se tam graj.Z przymru?eniem oka
Życzymy powodzeniaU?miech

Marcino
i bede tam grał, przynajmniej mnie szanują, a wy dalej bawcie sie w sprowadzanie gwiazdek Z?o??

EmElBe
Chlopie byles poprostu slabszy przegrales rywalizacje i pogodz sie z tym. Nikt ci za darmo miejsca w skladzie nie odda. Mniej gadania a wiecej pracy na treningach bo z tym pierwszym masz chyba duzy problem. Zobaczymy co pokarzesz w Bestwinie.
EmElBe

Marcino
Ty MLB gowno sie znasz, widać właśnie jak sie interesujesz klubem, jakbys chciał wiedziec to na treningach zapiepszałem za dwóch, a rywalizacji nie przegrałem tylko muszą grać zawodnicy, którzy zostali ściągnięci, bo po co zawodnik ktory jest wychowankiem jak mozna sciągnąć kogos, zaplacic za niego kase i dac mu jeszcze duze pieniądze, ale ok taka piłka, a jeszcze najlepiej powiedziec ze jestes słabszy, a jak kilkakrotnie ratowałem dupe druzynie to nikt tego nie zauważył, liczy sie tylko zawodnik ściągnięty i z nazwiskiem. A Ty MLB widze ze jestes cwaniak, a jak miałbyś sie ze mną zmierzyć jeden na jeden gdzieś na boisku to byś z płaczem wyszedł i z bagażem bramek !!!!! piszcie sobie co chcecie, ja juz nie bede sie wypowiadał na temat moj i temat tego jak zostałem potraktowany, a nikt tego nie widzi,m najlepiej powiedzieć ze sie obraziłem i ze to moja wina, jak chcesz to pogadaj z trenerem jakie słowa od niego usłyszałem, ale ok, gram w Bestwinie i tam bede zapiepszał za dwoch, zycze powodzenia wszystkim. Pozdrawiam

Fufek
Dla mnie rownież glupota jest sprowadzanie gwiazdek a nie dawanie szansy wychowanka, ale Marcino troche pokory i samokrytyki by Ci sie przydalo ...
Fufek

Marcino
no ok, ale ileż można ?? musiałem to napisać bo jeżeli mnie tak potraktowali to czemu ja mam siedzieć cicho ??

EmElBe
Moze poprostu nie pasowales do koncepcji Kluskowi, tego nie wiem. Ale fakt wychowankow sie u nas nie szanuje podam przyklady chocby Adamca czy Kozielka, ktorych klub oddal z pocalowaniem reki na wypozyczenia. Jeszcze jedno to ze Klusek ma troche najeb.... w bani wie kazdy kto z nim wspolpracowal, ale trzeba to brac z dystansem. Ty chyba za bardzo wziales sobie do siebie to co Klusek mowil i stad postanowiles odejsc. Zrobiles jak chciales twoj wybor.
EmElBe

Tomek Zajc
poruszanie spraw kadrowych na forum publicznym jest dla mnie lekko nietaktowne. Są odpowiednie osoby w klubie z którymi mogłeś o Tym pogadać. Zarząd, trener, kapitan też mógłby przy takiej rozmowie uczestniczyć.
Widać Marcin zbyt emocjonalnie do sprawy podszedłeś. I niezbyt kulturalnie żegnasz się z klubem. Szkoda, bo tymi słowami z pewnością wyrobiłeś sobie opinie i w zarządzie i u pewnej grupy kibiców.
Nie wiem jak wyglądałeś na tle innych zawodników, jak pasowałeś do koncepcji trenera. Póki co szkoleniowca naszego bronią wyniki i takimi słowami strzelasz sobie w przysłowiowe kolano.
Fakt,słyszałem od zawodników klubu, że trener czasami zbyt emocjonalnie podchodzi do wszystkiego, ale jak już wspomniałem bronią go wyniki.
Powodzenia w Bestwinie i mam nadzieję, że tam swoją grą (a nie wpisami na forum) udowodnisz, że to Kłusek się mylił.
uwolnij w sobie żywioły...

Marcino
w sumie macie racje, poprostu tyle lat grałem w Walcowni i robiłem wszystko zeby grac, trenowałem bardzo solidnie, i moze dlatego tak mnie to wszystko dotknęło, pszepraszam tych ktorzy poczuli sie urazeni, ale uwierzcie mi ja tez zostałem nie ładnie potraktowany, ale trudno, teraz pozostało mi ciezkie trenowanie i trzymac język za zębami i sory MLB za niekulturalne słowa, pozdro U?miech

franek
Mam pytanko może to troszeczkę nie na temat, ale jestem od nie dawna fanem MRKS-u i troche się w tym wszystkim pogubiłem. Może mi ktoś napisać kto jest kupiony a kto wypożyczony do MRKS i dlaczego dobrze grającym zawodniką w drugiej drużynie nie daje się szansy na grę w pierwszej?? Dziękuje z góry i Pozdrawiam wszytkich fanów MRKS Czechowice...cała Polska naszaU?miechSzeroki u?miech

Przejdź do forum:
Ostatni mecz
11.11.2017r.

LKS Tempo Puńców

MRKS Czechowice-Dziedzice

» Relacja
» Galeria
Dołącz do nas
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło